Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elváltozott test szagom,...

Elváltozott test szagom, dohányzástól is lehet?

Figyelt kérdés

Most augusztusban van egy éve hogy dohányzom, és kezd a testszagom szúróssá válni. Korábban azokon éreztem akik már több éve pöfékeltek. Világos kék szofit szívtam, de váltani kellett, mert egyszerűen allergiás köhögő rohamom lett egy slukktól, vagy napközben is rám tört a folytogató köhögés, és tüsszentés roham. Az előtt két 4 havonta egykét másodpercre kaparta valami a torkom. de lehet por allergia is.

A test szag meg a megdagadt jobb és ball nyirok mellmirigyeim miatt lehetnek. nyomásra még mindíg fájnak. (escapelle- kevesebb mellékhatást volt feltűntetve mint amennyi jelentkezett, gond az nem lett belőle hála égnek)



#Dohányostest
2012. aug. 4. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L
2012. aug. 4. 23:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is szokj le a bagóról. Ennyire sem vagy fontos magadnak? Azt a pénzt, amit a cigire költesz azt ha félreteszed hát szép kis összeg összejöhet valami értelmes dologra. De persze a te életed, a te egészséged. Csak egy van belőle én betegként tudom milyen az, amikor az ember elveszti és nincs visszaút.


Mellesleg igen, a cigitől lehet más a testszagod. A füst meg egyebek bekerülnek a szervezetedbe és más lesz az alap kipárolgásod. Én amikor nagyon fűszeresen főztem nekem már attól is megváltozott. Nem a leheletem hanem a kipárolgás. Más volt furcsább. De elmúlt, mikor változtattam a főzési szokásokon. Vannak dohányosok a köreimben -kinek nincs?- És hiába fürödnek le ha egy ideig nem gyújtanak rá és úgy vannak egész nap teljesen más az izzadság szaguk, sokkal szúrósabb. Persze nem napi egy száltól mert attól is függ mennyit szívsz. Sajnos a füst meg minden teljesen beleeszi magát a testbe.

2012. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az izzadtságtól is lehet.Nyár van.
2012. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El vagy savasodva, amit a cigi is fokoz, csinálj lugositó diétát és a cigit is hagyd abba.
2012. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha lúgos vizet iszok akkor az fokozza a hatását a diétának ugye? De akkor visont a cukorszintnek semmi köze 4,5 volt vasárnap
2012. aug. 7. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a savas ételeket, édességet, kévát, kólát, cigit.
2012. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!