Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Számos sikeres alternatív...

Számos sikeres alternatív dohányzás leszoktató módszer van (pl. www.iqshungary.hu) azonban az orvosi szakma ezeket em fogadja el. Ez szakmai féltékenység, vagy anyagi érdekeltség kérdése?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Na én erre azt mondom,ex dohányos,aki le akar szokni,akár dokival,akár pszichés segítséggel,de akarattal lehet a legjobban leszokni.Szerintem itt nem fe´ltékenységröl van szó,mert sokszor csak a rekla´m foga´sok a mérvadóak,hogy minnél többet kiadjanak A HISZE´KENYEK:

e`n meg tudtam,hogy terhes vagyok,abban a pillanatban leraktam a cigit,pedig napi 1-1,5dobozt szívtam el.Èn azt mondom:AKARAT KÉRDÉSE AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!