Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A macskagyökér levele tényleg...

A macskagyökér levele tényleg segíthet leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a macskagyökér levelének elszívása segíthet leszokni a dohányzásról, mert a nikotinhoz nagyon hasonló tulajdonságú anyagot tartalmaz de egy két dologban eltér a nikotintól ezért függőséget nem alakít ki, de a nikotin utáni vágyat csökkenti, de azt is hallottam, hogy van egy olyan mellékhatása, hogy hasonló érzéseket kelt mint a füves cigaretta (én nem próbáltam nem tudom, hogy igaz-e) szerintetek igazak ezek az állítások?

2012. aug. 24. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A macskagyökér egy gyengébb nyugtató, olyan szinten biztos segít, hogy lenyugtat kicsit, de akkor már érdemesebb szerintem patikában venni belőle teát vagy valami tablettát.

Én nem kísérleteznék az elszívásával, bár nem hiszem, hogy jobban bódít, mintha bevennéd, de mégis. Amúgy a lényeg fejben dől el.

2012. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. aug. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!