Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » El kezdtem leszokni a cigiről....

El kezdtem leszokni a cigiről. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Elolvastam Allen Carr könyvét, mindent úgy csinálok, ahogy ìrja. Tegnap este háromnegyed tizkor szìvtam el az utolsó cigit. Elvagyok nélküle, de van egy két gond ami idegesìt: tompának érzem magam, szivem szerint aludnék egyfolytában, és most este felerősödött a vágyam iránta. Ez a tompultság zavar igazán, plusz egy enyhe fejfájás, olyan mintha másnapos lennék. Ez mikor fog enyhülni, mert nagyon ìdegesit, vagy mit tudok tenni ellene?
2012. aug. 24. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szédelgek és picit koordinálatlan a látásom, mint aki dilis komolyan :-)
2012. aug. 24. 21:14
 2/5 anonim válasza:
ezt olvasgattam .. falamra is kitettem ösztönzönek. [link] nikotinos rágót is rágtam de az mongyuk semire sem jo csak pénzkidobás konkrétan a nikorettet mondom.. de végülis megbetegettem ennek hatására szoktam, le végleg.. jobb az ilyet meg elözni ..egyébként a nikotin megvonástol érzed magad igy .. szédölögve.
2012. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja és az alvás egyébként a legjobb módszer arra hogy leszokj.. sokáig nem kerül nikotin a szervezetbe és egy idő után már nem fog anyira hiányozni és én javaslom .. hogy a mozdulatot is pótold valamivel mongyuk szotyi tökmag..
2012. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Az első két hét a legrohadtabb, és persze igazságtalan, hogy amikor az egészséged érdekében abbahagyod, akkor betegnek érzed magad (én többet krákogtam reggelente hetekig, mint amikor szívtam :-). Később is lesznek rohamaid, a többség ilyenkor szokik vissza. 3 hétig kibírtam, semmi baj, ha egy szálat elszívok. Baj, mert visszaszoksz és akkor fölöslegesen szenvedtél. Nem elsz könnyű, de ha már rászántad magad, csináld végig. Egy szálat se!
2012. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis elvonási tünetek lehetnek kb 3 napig,az első pár nap nem valami kellemes.De nekem 1 hét múlva már semmi bajom nem volt.Agyban dől el,hogy mennyire kívánod a cigit.Én tudom,hogy csak agyban kívántam.
2012. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!