Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek? Ma próbáltam ki...

Szerintetek? Ma próbáltam ki elöször a cigit és félek. Annyi kérdésem van.

Figyelt kérdés

hány szál után lehet rászokni?milyenek az elvonási tünetek? éghet a cigitől a gyomrom?hány szál után és milyen bajaim lehetnek?ha csak néha cigizek attól is lehet bajom?

amúgy nem akartam elszívni ,de nagyon nehezen barátkozok és végre vannak barátaim és nem mertem nekik nemet mondani mert félek hogy utána egy barátom se lesz(elöször nemet mondtam amúgy csak még egyszer megkérdezték és akkor elfogadtam),erről mi a véleményetek?



2012. okt. 3. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy száltól nem szoksz rá, és bajod se lesz, de, ha most ég a gyomrod, az igen, lehet attól.


Viszont attól rá fogsz szokni, ha nem tudsz nemet mondani, mert kb. mindenkinek így kezdődik.

Ha már "néha" rágyújtasz, az egy idő után egyre több lesz, és szépen, fokozatosan szoksz rá, észre se fogod venni, mikor veszítetted el a kontrollt. Annyi embernél láttam már ezt... Egész addig állították, hogy bármikor le tudnák tenni, amíg végül meg nem próbálták, és ki nem derült, hogy dehogy tudják...


Azt tanácsolom, ez az első szál legyen az utolsó is!!

2012. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt neked kell választanod. Most még nem szoktál rá. Hát döntsél. Mások is túlélték, hogy nem dohányoztak. Legfeljebb nem dohányzó barátaid lesznek. Viszont rendben lesz a szervezeted.
2012. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket,légyszi írjatok még válaszokat,ötleteket (:
2012. okt. 4. 07:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ugy igaz. ne hidd hogy vagány a cigi. majd ha felnőtt leszel azt fogod kívánni hogy bárcsak ne szoktál volna rá, mert sokmindent tönkretesz. ráadásül büdös savanyu lesz a szád XD. vagy amikor gyereket akarsz majd akkor minnél egészségesebbnek kell lenni, hogy vállald... stb. és valóban igaz hogy hamarabb lesznek öreg szottyadt ráncosok akik cigiznek.

ne szokj rá

2012. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Én nagyon régóta úgy cigizek, hogy reggel haverokkal, kv mellé, bulikon rengeteget, vagy amikor csak úgy kedvem támad.

Van mikor egy este elszívtam 2 dobozzal is, másnap mégsem hiányzott egy kicsit sem.

Az meg hogy nem barátkoznak veled ha nem cigizel az egy hülyeség, attól ugyan az az ember vagy.

2012. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy száltól nem fogsz rászokni, DE KIPRÓBÁLNI CSAK EGYSZER LEHET valamit.

Ne a cigi miatt akarj barátkozni.

2012. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és amúgy ha mondjuk 2hetente-havonta elszívok egyet?az mennyire ártalmas?
2012. okt. 4. 20:50
 8/14 A kérdező kommentje:
és az amugy számít valamit hogy ha holnap (szerdán probáltam ki elösször)megint elszívok 1-2 szálat?
2012. okt. 4. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:

De miben számít? Van aki már 40 meg 50 éve szívja és mégis él. Mit gondolsz a dohányzó emberek mind utolsó stádiumos tüdőrákosok, vagy mi?


Hány éves vagy?

2012. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy számít, ha holnap megint rágyújtasz. Így fogsz rászokni. Egyre többször győzöd meg magad arról, hogy "ez még belefér", aztán azon kapod magad, hogy dohányos vagy. Rengetegen így szoknak rá.


Ne gyújts rá többet. És nyugodtan mondj nemet. Nem fognak ezért kinézni. Ha meg igen, nem vesztettél sokat...

2012. okt. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!