Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól tényleg le...

A dohányzástól tényleg le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Főleg "tapasztaltabb" és régebb óta dohányzóktól kérdezném hogy a cigarettázástól tapasztaltak e súlycsökkenést és ha igen, akkor milyen mértékben, mennyi idő után?

2012. okt. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Cigi mellett nincs étvágy, ez köztudott.

De inkább válts életmódot+sportolj heti 1-3 alakommal.

2012. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok dohányos, de a dohányzó ismerőseimen nem fogytak tőle, hanem pont hogy leszokás után meghíztak - ugye egy pótcselekvés az evés a cigaretta helyett.


De ha fogyni szeretnél, akkor egy kis önuralmat kapkodj magadra, ne pedig egy egészségkárosító dolgot tégy szokásoddá egy másiktól való megszabadulás érdekében.

2012. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet tőle fogyni, csak azért mondják így mert a dohányzóknak ugye elmegy az étvágyuk a füst miatt és ezért kevesebbet esznek, nem kívnáják úgy az ételt, de ez is csak azokra vonatkozik akik már évek óta dohányoznak és napi 1 doboz megy el náluk minimum. Én csak napi 5-6 szálat szívok el maximum, tehát nálam ez nem jelentkezett. Ha pedig leteszi az illető azért hízik meg mert benne van az alapmozdulat és valamit a szájába kell vennie, és hát az többnyire kaja szokott lenni. Illetve akkor jobban érzi az ízeket iss és jobban kíván mindenfélét.
2012. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt most azért kérdezed, mert van rajtad súly felesleg, amit e modon szeretnél leadni ha valóban igaz a feltételezés!!!!


NE akarj így lefogyni...elképzelni sem tudod, milyen nehéz leszokni a dohányzásról!!! Mint egy drogosnak a drogról...szerinted ha könnyű volna leszokni, még mindig megvenném a napi 720-ft-ba kerülő cigimet?

NE AKARJ EZZEL A MÓDDAL LESZOKNI!!!! Ráadásul ha van is benne valami, pár kg minusz helyett, kapsz egy életreszóló függőséget, és pénztárca zabáló életmódot, radásul egészségtelen!

24/L

2012. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.Szerintem ezt a dohányosok találták ki,hogy ne kelljen leszokniuk,mert így megvan az indok,hogy "azért nem,mert meghízom"
2012. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat jah van fölöslegem igaz és nemkezdtem még el cigizni csak érdekelt h ha 1 éven belül minusz 10 kiló akkor megéri :D de igy hanyagolom, köszi!
2012. okt. 23. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolással 10 hét alatt fogyhatsz 10 kg-ot, egészségesen. ;)
2012. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy éve szívom ezt a szart..eddig 10 kilót fogytam..nem tudom, hogy attól-e, vagy a dolgozástól, vagy sport-tól, de lement az a 10 kiló, és eléggé hiányzik rólam, mert így túl vékony vagyok
2012. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez hülyeség. Én 12 éve dohányzom, és nem fogytam tőle. Amikor abbahagytam pár hónapra, akkor híztam. De attól nem fogsz fogyni, hogy rászoksz.
2012. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alcoholic ***** válasza:
1 év alatt 5 kilót fogytam tőle :)
2012. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!