Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha vki megeszi az angyaltrombi...

Ha vki megeszi az angyaltrombita magját, akkor mennyi ideig tart a hallucináció?

Figyelt kérdés

1 szem magtól lehet komolyabb baja is?

Nem akarom kipróbálni, csak kíváncsi vagyok, hogy mi igaz belőle...


2009. szept. 27. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
az angyaltrombita MÉRGEZŐ!:d
2009. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

túl sokáig. pár óra, nem tovább mint pl az lsd, de a csattanóból az is sok. én nem szeretek szórakozni vele.

amúgy 1 magtól nem éreznél semmit, kb 10 szem kell, de 20tól akár meg is halhatsz, és én nem szeretem, ha ilyen közel van egymáshoz az alsó, és a felső határ. :)

2009. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

22:36osnak

nem kötekedni akarok, de az LSD trip majd egy napig tart :D


a kérdésre 10-15mag elfogyasztása után kb. 4-5órányi nem intenzív Hallucináció várható.

2009. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. szept. 28. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez személyfüggő is egyébként. Én angyaltrombita kivonatot ittam, állítólag fejenként egy kiskanálnyit lehetett volna bevenni, mi beszlopáltuk mind a másfél decit de szemernyit sem haluztunk.. Bár bajunk sem lett tőle. A volt a szerencsénk, hogy biztosan hígítva volt.

Hülye kisgyerek voltam, most már tudom hogy növényi cuccokkal csak felelősségteljesen lehet próbálkozni.

Ez a vicc egyébként, hogy ezeket a növények bármelyik hülye gyerek számára elérhetőek, akik nincsenek felelősségük tudatában, a mákot meg betiltják... Vicc..

2009. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 24-el adagoltam magam túl:)
2009. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

kb minnt a csattanómaszlag,de nem érdemes kipróbálni,nem is próbáltam,nem is fogom (ugyanúgy,mint ahogy a szerecsendiót sem)

akkor máár valami jó haska,vagy lsd vagy gomba ,vagy dmt vagy zsálya,vagy hajnalka!

2010. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi nem magot ettünk, hanem teát főztünk 5 virágból és kb 10-12 levélből, 3 főre. Na, ezt ne csináljátok, elég durván túladagoltuk magunkat, az egyik srác kómába is volt pár percet (nem, nem elájult). Szerintem ha valaki ezzel akar próbálkozni, főzzön le teának 1db virágot, igya meg felét, aztán várjon fél-1 órát. Ha nem éri el a kívánt hatást, akkor húzza le a másik felét is. A lényeg hogy fokozatosan kell adagolni, így kisebb a veszélye a túladagolásnak.
2011. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja, azt még hozzáteszem hogy az intenzív hallucinációk jó 9-10 órán át tartanak, utána 24 órás látászavar lehetséges (én 1 napig nem láttam közelre).
2011. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kis mennyiség fogyasztása után fellépő első tönetek: gyors szívdobogás, hallucináció, verejték. Egészen kis dózisban is agykárosodást okozhat, nagyobb mennyiségben halálos.
2013. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!