Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek anyu észrevenné,...

Szerintetek anyu észrevenné, ha elvennék tőle egy szál cigit?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 18:35
 1/7 anonim válasza:
85%
Lehet ő nem, de a te tüdőd biztosan észre venné!
2013. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha 2 szal van a dobozban akkor igen! :D sot ha uj doboz akkor is ;) ha olyan 10-12 szal kornxeken akk nem en is most csentem egyet ;)
2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

"Ha 2 szal van a dobozban akkor igen! :D sot ha uj doboz akkor is ;) ha olyan 10-12 szal kornxeken akk nem en is most csentem egyet ;)"


Telitalálat!!! :D

2013. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van rád kihegyezve, esetleg ha "gyanut" fogott és figyeli mennyi van benne, vagy épp elmozdultak a szálak, nem úgy vannak ahogy hagyta, ezt így nem lehet megmondani anyukádtól függ.
2013. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lllllllllllllll válasza:
14%
én úgy szoktam hogy elküldöm boltba egy konzerv babért mert arra sejtelme sem lesz hogy én most cigit próbálok tőle csórni... ha meg sejti is akkor meg ha hazajön megeszem a babot és miután megtáplálkoztam nem is kételkedik abban hogy ideges lennék, ugye akkor cigizek és nem eszek. Ezáltal egészségesebb leszek mert közben ettem is, mert ha nem eszel meghalsz, de ha meghalsz akkor ugyebár gameover, de ha gameover talán van olyan opció hogy continue press start in 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0.
2013. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kinga1995 ***** válasza:
100%

A nővéremtől lopkodtam, mert azt hittem, hogy nehezebben veszi észre, mint anyu. Vigyáztam, mindig olyankor loptam tőle, amikor félig volt a doboza, 10-12 szál. Amíg max heti 1-2 szálat loptam, nem is volt gond. Amikor viszont rákaptam rendesen, napi rendszereséggel szívtam már, elővigyázatlanabb lettem, le is buktam.

Azt mondta a nővérem, hogy sose számolta, hogy hány szála van vagy ilyesmi, csak úgy érezte, "valami nem stimmel a cigijével"


Ha heti egy-kettőt (vagy kevesebbet) lopesz, félig teli dobozokból megúszhatod, sokáig lopni, napi egy-kettőt kb lehetetlen.

2013. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy szálat még valószínűleg nem fog észrevenni, de az egyből hamar kettő, három, négy és így tovább lesz. Ha bagózni akarsz vegyél magadnak ha meg nincs pénzed tarhálj az utcán.
2023. júl. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!