Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigizés nem lenne tiltott...

Ha a cigizés nem lenne tiltott 18 éven alul, lehet kevesebb fiatal cigizne?

Figyelt kérdés
Azért van egy kis olyan is a dologban, hogy most akkor "ha a szülők tiltják a cigizést, meg a tanárok, akkor cigizni fogok!" nem? Mert megmutatom, hogy lázadok!

2013. júl. 20. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor is csinálnák
2013. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez baromság. Sokan menőzésből kezdtek el cigizni, sokan egyszerűen rászoktak a buliba mert addig kínálták őket ameddig el nem fogadták. Sokan nem veszik mert nem adják ám ki főleg most. Ha meg nem tiltanák akkor lehet minden fiatal már 10 éves korától bagózna.

Ez egy baromság amit te gondolsz. Ez nem lázadás.

2013. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ugy meg jobban "elterjedne a pokol" es meg tobb gyerek cigizne, ugyhogy ez szerintem nem igy van. Van aki csak ugy raszokik, meg van aki "menozni" akar! Ja meg a mai vilagban "ez a divat"! Hidd el, ha ez a torveny nem lenne kesz kaosz lenne az orszgban!

Amugy meg szerintem akik cigizek, azok nem azert teszik, mert a szuleik tiltjak, ha meg nem tiltanak akkor is csinalnak. Ha meg valaki nem akar cigizni az ugysem teszi! Ugyhogy szerintem nem attol fugg amit te leirtal!:)


Udv!:)

2013. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
viszont ha korábban kezdenék el, hamarabb kinőnék, és a 18-20évesek között már lehet hogy kevesebb dohányos van. 15-17évesen sokan elkezdik, aztán az értelmesebbje abbahagyja, viszont mondjuk 30évesen már kevesen kezdenek neki. Úgyhogy egy kicsit korábban lezajlana, hogy akinek van esze az eldobja, és az egyetemisták egy részének már nem kéne ilyen hülyeségekre költeni:)
2013. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon, úgy 14 évesen kezdtem a dohányzást.

Volt egy haverom aki cigizett, megkínált én meg szimplán kíváncsi voltam. Megtetszett a dohányzás hangulata. Azóta dohányzom, nem érdekelt, hogy menő stb. De most éppen leszokóban vagyok. :D

2013. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért menő mert tilos.
2013. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tomi90 ***** válasza:
100%
Szerintem pont attól menő, mert tiltott, ahogy az alkohol is. Ha lentebb vinnék a cigi és pia korhatárt 16-ra kevesebben cigiznének és piálnának rendszeresen. Persze kipróbálnák, de már nem lenne nagy szám. Minél jobban nehezítik a hozzájutást (trafik) annál vonzóbb lesz a tizenéveseknek. Ebben biztos vagyok.
2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 15 vagyok most és már 1 éve cigizek. Bevallom nem menősködésből gyújtottam rá, csak érdekelt hogy milyen. 3 naponta lévő 1 szálból napontai 10 szál lett 4 hónap leforgása alatt. Már bánom hogy rágyújtottam. Az előző válaszolónak abban van igaza hogy ha lejjebb vinnék a korhatárt akkor a cigiző fiatal, (de akkor is elég sok lenne) de már nem lenne annyira király. De hogyha levennék a korhatárt a nullára akkor nagy felfordulás lenne.
2013. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lázadáshoz tartozik, h pont azt csináljuk, amit nem szabad. Én mondjuk csak kiváncsiságból próbáltam ki, nem szoktam rá. És igen, kevesebben szívnának, ha legális lenne 18 alatt.

14/f

2013. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!