Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ukrán cigi? Valahol?

Ukrán cigi? Valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tud valaki nyíregyházán vagy környékén eladó ukrán cigarettát? Koszi előre is! :)
2013. aug. 3. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt így senki nem fogja veled közölni mert az interneten mindennek nyoma marad, mégha névtelenül írsz elég ha egy ember árulja és itt elszólja magát majd aztán kiderül a cím és már a NAV fog kopogtatni.

Én nekem fogalmam sincs hogyan megy ez, inkább szóban kérdezősködj emberektől. Főleg kocsmákban, figyeld hogy ki milyen cigit szív.

2013. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak most vagyok itt par hetet azert gondoltam hogy hatha itt valaki tud segiteni :) nem ulunk be csak azert egy kocsmaba :D
2013. aug. 3. 19:43
 3/10 anonim válasza:
menj át szépen ukrajnába és vedd meg magadnak nyugodtan, 2 dobozt hozhatsz vámmentesen
2013. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, amíg itt laktam jártunk át gyerekkoromban a szüleimmel, nem oktatást kértem, de erre a kis időre vettem nemzetiben de leszögezem...ennek köze nincs az ukránhoz! Ez borzasztó.....
2013. aug. 4. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm, a kérdés híres lett, benne volt a híradóban. :D
2013. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dorogogineee válasza:
58%

Kedves Zsolt !

Nyíregyháza Rozsrétszőlőben a főúton tudsz venni ukrán cigit,kávét,ukrán benzint,töltött cigit,hamisított ariel mososzert(nagyonjó!) van még gázolaj igaz étolajból csinálják viszont olcso és ugyan olyan jó mint a rendes gázolaj az ismerősöm innen veszi már fél éve és semmi baja a kocsinak. a tulaj is esküszik rá! telefont nem tudok de keresd a faluba Palic Erikát vagy Mihuc Mihályt remélem segitetem

2014. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 erika.olajos válasza:

dorogogineee! Nem étolajból csinálták a gázolajat hanem azt az ásványolajat árulták amit ezek hoztak be,ha ott vásárolsz náluk akkor ezt illene tudni! Nemzeti Adó- és Vámhivatal

április 23.

ELŐZETESBEN A MAGYAR OLAJBÁRÓ ÁLTAL MŰKÖDTETETT BŰNSZERVEZET TAGJAI


Az utóbbi idők legnagyobb hatásfokú NAV-os bűnügyi akciója a gazdasági mutatókban is mérhető változásokat hozhat. A bázisolajjal üzletelő bűnszervezet nyolcmilliárd forint adót nem fizetett be az államkasszába.


Az „Olajbárónak” titulált bocskaikerti férfi által irányított bűnszervezet „bázisolajat” importált strómanok nevén lévő cégek felhasználásával uniós országok területén lévő adóraktárakból azt a látszatot keltve, mintha a beszerzett termékeket onnan a romániai Nagyváradra szállítanák. Ezzel szemben itthon, az ország több pontján illegális elosztó lerakatokat létesítettek, és az ásványolajat belföldön, a piaci árnál lényegesen olcsóbban gázolaj üzemanyagként orgazdáknak értékesítették. Hogy az áru nyomon követését megakadályozzák hamis fuvarleveleket és könyvelési iratokat használtak. Mindeközben az importáló cégek adóbevallási kötelezettségüknek sem tettek eleget.


A bűnszervezet nagyjából 30 millió liter olajat terített jövedéki adó és áfa megfizetése nélkül a Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Győr-Moson-Sopron megye területén működő elosztó telepekre.


A pénzügyi nyomozók egyszerre 50 helyszínen, pénzügyőrökkel és adóellenőrökkel kiegészülve több mint kétszázan csaptak le az elkövetőkre.


A házkutatások során több mint százkétezer liter ásványolajat foglaltak le 45 millió forint értékben. A helyszíneken ráadásként más jövedéki terméket is találtak, méghozzá nagy tételben: 200 millió forint értékű adójegy nélküli cigarettát foglaltak le.


Az akció során a pénzügyi nyomozók több mint egymilliárd forint értékben ingatlanokat zároltak, teherautókat, személygépkocsikat, traktorokat, több millió forintos karórákat és 13 millió forint készpénzt foglaltak le. Az elkövetők vagyonosodási vizsgálata alapján további zárolásokra is sor kerülhet.


A nyomozással párhuzamosan zajló jövedéki és adóigazgatási eljárások folyamán további orgazdákra is fény derülhet.


Jelenleg 12 gyanúsított van az ügyben. Közülük kilenc férfit a bíróság előzetes letartóztatásba helyezett. Bűnszervezetben elkövetett különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás és orgazdaság miatt a büntetési tétel 20 évig terjedő szabadságvesztés is lehet.

2014. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laci1114 válasza:
Ungvár sétány 1.
2017. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
.....
2017. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3


menj át szépen ukrajnába és vedd meg magadnak nyugodtan, 2 dobozt hozhatsz vámmentese


Milyen időközönként lehet behozni be két doboz cigit vámmentesen ? Naponta?Hetente? Havonta ?(vagy minde alkalommal ahányszor csak kimegyek?)

2017. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!