Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után mutatható ki...

Mennyi idő után mutatható ki a dohányzás tüdőszűrésen?

Figyelt kérdés
anyukám mindenáron elakar vinni tűdőszűrésre, és elis akar kísérni.legutóbb mikor nővéremet elkísértem még kint(aho mindenki hallja) kérdezte meg a nőci aki felveszi az adatokat h dohányzik e. Ha én akkor ott letagadom, az nagy gáz lenne?:S és kiderülhet h hazudtam? mégcsak kb 4hónapja szoktam rá, napi max 4-5 szál cigi(ha bulizok fél doboz), de semmiképp nem szeretném ha anyukám megtudná.:S
2009. nov. 8. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy cigi után is kimutatható, négy hónap után meg főleg.
2009. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mutatható ki.egy szál után mreg főleg nem..esetleg 20 év dohányzás után de ebben sem vagyok biztos.
2009. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem 4 hónap után azért már kimutatható ha abszolút semmit nem sportolsz mellé de ha rendszeresen és sokat akkor már kevésbé esélyes.
2009. nov. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és igazából alig 3 hete kezdtem el sportolni, csak konditerembe járok.. de előtte semmit.
2009. nov. 8. 02:10
 5/8 A kérdező kommentje:
na hülyén írtam:) szóval 3 hete kezdtem el sportolni ÉS konditerembe járok (ritkábban)
2009. nov. 8. 02:11
 6/8 anonim válasza:
haverom muterja dolgozik ilyen tüdőszűrő klinikán vagy minek lehet ezt nevezni, és ha jól emlékszem masszív 10-20 év dohányzás után lehet kb kimutatni. attól amit te tolsz, semmi nem lesz látható.
2009. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 hónap után semmit nemfog kimutatni a tüdőszűrő.

a fekete folt, ami a tüdőszűrésen láccik, az ugyanis elég erős, többévnyi dohányzás után jelenhet meg.

4 hónap után 4-5szálat nemfog kimutatni.

2009. nov. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam. köszi a válaszokat:)
2009. nov. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!