Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másfél évig dohányoztam és...

Másfél évig dohányoztam és most úgy gondoltam leteszem.2 napja nem gyújtottam rá és nagyon fáj a tüdőm. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
lassan tedd le, ne egyböl. addigis adalékanyagmenteset
2013. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgymond térnek magukhoz a tüdő azon funkciói, amiket a cigi különböző hatóanyagai elnyomtak.

Először is a hörgők elkezdtek tágulni, a nikotin szűkíti a benne lévő simaizmokat. Ha volt már váladék lerakódás az is elkezd felfelé vándorolni, mivel a csillószőrös hengerhám kis csillói magukhoz tértek és garat felé mozogva a mélyből hozzák fel a cuccot.

Nekem tüdőfájdalmam nem volt, de az első héten reggelente éreztem, hogy keserű a torkom.

Szerintem ezek nálad is pár napig fognak csak tartani. Nekem megérte letenni, bár szerintem mindenkinek. Én is így tettem le, hogy egyik napról a másikra és onnantól nem gyújtottam rá. Próbáltam többször is a fokozatosant, de aztán , amikor napi két szálnál tartottam nagyon kínlódtam és mindig lett belőle 3 aztán meg 5, ez a módszer nem az én utam volt.

2013. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezd kitisztulni a tüdőd, grat az elhatározáshogy nagyon ügyes vagy:)))
2013. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!