Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel jobb egy nagyobb vízipip...

Mivel jobb egy nagyobb vízipipa mint egy kisebb fajta?

Figyelt kérdés
Karácsonyra vízipipát kapok és gondolkoztam hogy kisebbet vagy inkább nagyobbat vegyek. És akkor jött hogy nem is tudom mi a különbség köztük.... csak az hogy nagyobb méretre? Meg mivel jobb ha több víz fér bele?

2013. dec. 10. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vízipipázok, de én úgy tudom, hogy nem számít annyira az, hogy mekkora, ellenben azzal, hogy milyen minőségű a vízipipa.

Talán a nagyobba ugye mivel több víz fér, ezért jobban megszűri a füstöt, meg talán jobb füstje van, de erre nem tenném rá a fejem.

Itt tudsz vízipipákat nézni:

[link]

Csak példaképp ez a típus (a legolcsóbb), ez egy Top Mark, teljesen más egy ilyennel pipázni. Nagyon gyenge minőség.

[link] Vizipipa-55-cm-feher.html


A legjobbak a Khalil Mammoon -ok, kézzel készített és az áruk is megvan (esetleg El Nefes)


A középkategóriát az Aladin vízipipák képviselik, viszonylag olcsók. Egy fokkal jobb a Nargilem, én a helyedbe olyat kérnék.


Általában a vízipipákhoz szoktak venni csövet, kerámiát,...stb., mert hiába akármilyen drága egy vp, ezt le szokták spórolni.

2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!