Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A rozsdás vízipipa ártalmas...

A rozsdás vízipipa ártalmas lehet -e?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az a gondom, hogy szerettem volna ma este vízipipázni..van is nekem 1 jó kis pipám, csak hónapok óta nem használtam. Most vettem bele újra dohányt meg szenet, de ahogy szétszedtem, észrevettem, hogy az a kis lyukacsos fémlapka, ami tartja a szenet és elválasztja azt a dohánytól, teljesen berozsdásodott, mióta nem használtam.


Ha így használnám, az vajon káros lenne az egészségemre? Úgy értem, a szén ott izzana közvetlenül rajta a rozsdán, én meg szívnám le az egészen keresztül a levegőt (ill. a füstöt).


Előre is köszi minden komoly válaszolónak!


2009. nov. 26. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem ne széntartó konzolt használd hanem alufóliát.

1 vagy 2 rétegbe rárakod és kilyukasztod.

de ha mégis a széntartót használod rozsdásan sztem semmi bajod nem lesz. max lehet h ízbe érzel vmi változást.

rem tudtam segíteni :)

2009. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam, jó tipp volt köszi!
2009. nov. 29. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!