Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Pall Mall és a Marlboro cigarettákról? Illetve melyik cigi a kedvencetek? Illetve milyen gyengébb cigarettákat szívtok?

Figyelt kérdés
Én a piros marlbira szavazok , a a piros pall mall sem rossz, de a pattintós változata nem a legjobb.

2013. dec. 27. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én sajnos nem cigizek, de ha szívnék, akkor Pall Mall t szívnék, annak a legszimpatikusabb a neve.
2013. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a roppantós gold marlbi elég jó, de elszívom én bármelyiket, még a pirosat is :) gyengébbek közül a multit meg a világoskék szofit kedvelem.
2013. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen , a roppantós elég jó , csak azt az erős mentol ízt egy idő után megunja az ember :)
2013. dec. 27. 20:15
 4/5 anonim válasza:
53%

a pall mall szerintem a legalja, a "kezdok cigije". mindenki azt ismeri, de miutan elkezdes cigizni, kitarul elotted a vilag, es rajossz, hogy sokkal jobb cigik is vannak. :)

en zold vekony szofival kezdtem, neha zold vekony pall mall, utana zold glamour, utana zold vouge (ez a vekony szalas idoszakom volt), utana pedig szurke pattintos dunhill. aztan kijottem franciaorszagba, muszaj volt valtanom, mert ez a dunhill 2x olyan eroskent letezik itt...ugyhogy vilagoszold royale-t szivtam par hetig, aztan november ota nem igazan dohanyzom.

2014. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ¡Converse! 182 válasza:
A Marlboro jó én azt szívom a másik kedvenc a piros Lucky Strike . Gyengét nem szívok , de talán gyengéből az arany lucky Strike volt a legjobb , még Németországban vettem kb 6€ . Vettem még fekete lucky Strike-ot is de az nem jött be.
2016. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!