Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet véglegesen...

Dredg kérdése:

Hogyan lehet véglegesen leszokni Allen Carr könyvével?

Figyelt kérdés
Nos, én már kétszer olvastam a könyvet (mind kétszer egy nap alatt), de 5-6 nap után elvesztette a varázsát és sajnos újra visszaestem. Olyanok válaszát várom aki már huzamosabb ideje nem gyújtott rá a könyv elolvasása után és véglegesnek tartja a leszokását. Vajon mit ronthattam el? Végleg le akarok szokni és SOHA többé nem akarok rágyújtani, de egy újabb kudarctól is tartok. Több "pótszert" is alkalmaztam a könyv előtt, de mindhiába ezzel a módszerrel tudtam a legjobb eredményt elérni. Leginkább sorstársak válaszait várom, akik megvilágosodtak és él bennük az ami nálam 5 nap után feledésbe merült. Mit ronthattam el?

2014. jan. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elszántnak és erősnek kell lenni, hinned kell abban hogy rágyújtás nélkül is kifogod bírni, úgy is fogsz tudni létezni, el tudod képzelni a szertartás nélkül is az életet, ha ezekre igen a válasz akkor sima ügy:)
2014. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 15 évig dohányoztam! De egyik napról a másikra tettem le! Se könyvet, se más pótszert nem használtam. Nem könnyű, de neked kell eldöntened, hogy végleg leszoksz, vagy csak áltatod magad! Februárban elmondhatom magamról, hogy már egy éve nem gyújtottam rá :)
2014. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem segített a könyv. Kis akarattal a szokásaimat is megtörtem. Minden cigarettát eltakarítottam otthonról.

Egy lapra kiírtam azokat az érveket, amelyek rám hatottak. Amikor kívántam a cigarettát, elolvastam, felidéztem az érveket. Ezek közül az volt a legfontosabb, hogy azért dohányzunk, hogy oltsuk a dohány okozta vágyakat. Ami olyan, mintha azért ennénk, hogy az étel okozta éhséget csillapítanánk. Ennyi elég volt, hogy a vágy annyira csillapodjon, hogy elterelődjön róla a gondolataim. Kb. 3 nap után egyre könnyebb lett ellenállni a kísértésnek. Én azt javaslom, hogy tégy egy próbát. Lazán, semmi elkötelezettség. Ne akarj most azonnal leszokni, csak figyeld meg naponta egyszer-kétszer, hogy el tudnád-e halasztani a rágyújtást valamivel.

2014. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Allen Carr-Könnyű úton leszokni a dohányzásról hangoskönyve segítségével szoktam le. Zsinórban meghallgattam a 3 órás hanganyagot és utána elszívtam az utolsó szál cigimet. 7 évig cigiztem, és már 1 éve és 9 hónapja nem dohányzom! :) Én csak ajánlani tudom!
2014. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!