Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hétvégente dohányzok csak...

Titán1234 kérdése:

Ha hétvégente dohányzok csak akkor nagy az esély hogy rá szokok a cigire?

Figyelt kérdés
ha hétköznap ki bírom hogy ne gyújtsak rá pl most se hiányzott most így picit de nem vészes am azért szívom mert néha jól esik beszélgetés közben stb.. egyébként azt mondják erős alkat vagyok az ilyesmihez

2014. jan. 20. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed és nem minden hétvégén gyújtasz van rá esély.
2014. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme van csak hétvégén dohányozni?
2014. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első hogy érted? hogy hanem minden hétvégén gyújtok rá van rá esély

második: nem tudom jól esik beszélgetés mellet

2014. jan. 20. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha nem minden hétvégén gyújtasz rá és van önfegyelmed talán nem szoksz rá.
2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, hogy csak havonta 1-2 alkalommal gyújtottam rá. Aztán később, amikor már a magam pénzéből vettem simán felment fél dobozra. Ez mondjuk kb 5 év alatt. Én sem gondoltam ezt korábban, amikor alig-alig gyújtottam rá. És nagyon nehéz volt megszabadulni tőle.
2014. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem nekem most is van itthon sőt még anyámék is engednék pénzem is van rá de hál istenek valamiért ellen tudok állni. igazából csak akkor kívánom meg mikor úgy jobban bele gondolok de normál esetben nem kattog róla az agyam én véleményem szerint úgy szokhat hozzá az ember a cigihez amikor ideges akkor rágyújt és legközelebb már nem bír nélküle megnyugodni majd szép lassan folyamatosan rágyújt én ha ideges vagyok sose gyújtok rá
2014. jan. 20. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Kollégista költségvetés ftw :D
2014. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát elég nagy hülyeség volt mert hétfő van és alig bírom meg állni......................... (igazatok volt)
2014. febr. 3. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolj ilyenkor másra önfegyelem kérdése.
2014. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ki bírtam mondjuk most a hétvégén vagy 12 szálat szívtam és az egy kettő-háromhoz képest sok :/
2014. febr. 3. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!