Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettára való...

Elektromos cigarettára való átállás?

Figyelt kérdés
Jelenleg max 6 szál cigit szívok naponta, de egyáltalán nem szeretnék rendes cigit venni. Gondolkodom az e-cigin, légyszi írjatok véleményt róla.
2014. ápr. 1. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ajánlani tudom, le lehet vele szokni nagyon könnyen és ne hiddj a média téves állításainak.

Sokkal könnyebb, mint bármi mással, hidd el. Igaz az elején drága hobbinak tűnhet, de ha veszel egy normálisat 10-20eFt környékén pénztárcától függően, akkor hamar megtérül. A liquid viszonylag olcsó és sokra elég (1 doboz ciginél).

Ha írsz egy árkeretet szívesen segítek a választásban.

Kezdésnek neked nikotionos liquidet kell venned (külföldről - itthon betiltották, de ne ilyedj meg sok megbízható bolt van és a szállítás se drága.). Aztán majd fokozatosa n kevesebbet igényel a szervezeted, persze azért itt is kell egy kis akaraterő és durván fél év alatt eljutsz a nikotin mentesig, onnantól meg már csak nagyon kicsit káros és akár az íze kedvért meg is tarthatod...

2014. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én olyan 10.000 ft körül gondoltam, hogy költenék egy kezdőkészletre. De ha már kevesebb cigit szívok mint korábban, akkor is kell a nikotinos belőle?
2014. ápr. 1. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

én 13 évig bagóztam, majd már 2 éve nem, mikor találkoztam az e cigivel, nagyon megtetszett, hogy végre újra fújhatok valamivel karikát, igaz èn mentes liquiddel szívom, és azt is csak ízlelgetem, a tüdõmre eszemben nincs leszívni, de szerintem hülyeség azok állítása, akik azt mondják, hogy nem lehet leszokni vele, vagy, hogy elõsegíti a fiatalok rászokását...

Elõször is igen kellemes ízû liquidek vannak, a szobád se füst szagú lesz, hanem pl gyümölcsös...

Ha nagyon rákapsz, úgyis 20-30-40 cm-s mod-os, mibdenféle csereberélhetõ porlasztós 0.25-1kg os készülékekkel fogsz mászkálni aminek maga a rituáléja sem hasonlít picit sem a dohányzáséra...

Székesfehérváron pl találkozót is szervezget néhány srác kb havonta, ahol egy kocsmában egyre több ecigis gyûlik össze telegõzölve a helyet, az analógot szívókat meg közben majd megeszi a fene...

2014. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkumulátor:


eGo Spinner 1300mAh -> 6.842Ft

[link]


Kazán:


Halmizer Evolution 1.8 Ohm -> 1.442Ft

[link]


emellé vegyél több darab belsőt: kb. 2 hetente kell cserélni:


Vision Halmizer Evolution Dual Coil 1.8 Ohm kazán -> 342Ft/db

[link]


vagy


Vivi Nova v2 by Vision 2.4 Ohm -> 2.142Ft

[link]


mellé:


Mini/Vivi Nova kazán 1.8 Ohm -> 742Ft

[link]


Ha az előbbit veszel akkor ezt a menet takarót ajánlom:

eGo menettakaró "David" stainless -> 342Ft

[link]

Ha az utóbbit (Vivi Nova), akkor nagyobb kell:

eGo menettakaró "Goliath" stainless -> 442Ft

[link]


Még kell eliquid, ez lehet ízlés szerint, de javasolnám a dohányos ízeket első körben:

Maximum Smoke Tobacco Road

Maximum Smoke USA Mix

Maximum Smoke Tobacco 555

Maximum Smoke RY4


De ha bemész a vape42-höz, az eladó tud segíteni. Olcsó, megbízható és talán a legjobb bolt.

2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!