Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-3 g nikotin bevitele...

Napi 2-3 g nikotin bevitele hosszútávon mennyire káros? Nem füstölésből hanem esetleg nikotinos cukorkából vagy elektromos cigiből?

Figyelt kérdés
Tehát, ha a cigarettában lévő rákkeltő koktél minden káros komponensét kiiktatva csak a fent említett nikotin mennyiséget viszi be az ember az hosszútávon okozhat súlyos keringési problémákat?
2014. máj. 25. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:
2-3 mg,elnézést.
2014. máj. 25. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Függőséget mindenképpen okoz. Ezt használják ki egyes élelmiszer- és élvezeti cikk gyártók, amikor kis mennyiségű nikotin bekeverésével hozzák létre a függőséget (ami aztán busás hasznot hoz). Hosszú távon azért az érszűkítő hatás miatt elsősorban a lábfej keringésében okozhat gondokat (érszűkület).
2014. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért tért vissza a nikotin utáni sóvárgásom?Csak természetes, nem emberi kéz alkotta élelmet eszem, keményen súlyzózom, 33 kilót fogytam 1 év alatt és annak idején nikotinos rágóval szoktam le a cigiről és a végső stádiumban már egy darab 2 mg-os rágó is elég volt úgy, hogy azt elosztottam 4-5 részre.Még így is nagyon nehéz volt megszabadulnom tőle.Mostanában azon gondolkodom, hogy veszek egy csomag ilyen rágót mert megmagyarázhatatlan ürességet érzek ismét nélküle.Újra füstölni nem szeretnék.
2014. máj. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!