Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2.5-3 éve cigizek és naponta...

2.5-3 éve cigizek és naponta 4-5 szál 3 amióta elkezdtem :\ Egyszer sem szívtem el Maxmimum 10 szálat 1 nap?!

Figyelt kérdés
Buliban is csak 10 szál fogyott el :\ Nem értem miért mondja mindenki hogy egyből doboz-2 doboz észre sem veszed.. Nekem nem így van hétvégén ha nem megyek sehova 1 szálat nem szívok el

2014. jún. 23. 09:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából annyi a kérdés, hogy miért van ez? Úgymond nem tudok rászokni a cigire annyira, hogy naponta szívjak el 1-2 dobozt?! 4-5 szálnál megállok és nem kívánok többet sőt valamikor csak 2 is elég!
2014. jún. 23. 10:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel naponta rágyújtasz igy valamennyire rá vagy szokva. De létezik ilyen hogy valaki nem tud rászokni. Nekem a férjem is ilyen és van egy barátnöm is. Ö pl van hogy cigizik 1-2 hónapig aztán pár hétig vagy hónapig akár fél évig nem, aztán megint cigizik pár hétig akár 2-3 hónapig aztán megint nem. nem hiányzik neki. Férjem sem tudott soha rászokni, volt hogy elszivott buliban egy dobozzal de másnap már eszébe sem jutott rágyujtani, aztán következö nap ha ment valami társaságba megint cigizett, volt hogy hétköznapokban is magától melo közben pár napig aztán megint nem. De ez a ritkább aki ilyen. Amig én cigiztem velem is cigizett napi szinten esténként amikor már együtt voltunk, ahogy én leszoktam neki sem kellett csak legfeljebb társaságban.
2014. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a nikotin "függőségem" van hanem a megszokásé a mozdulat ahogy szívom. De legfőképp unalom űzőként gyújtok rá. Egyszer sem volt még velem olyan, hogy nagyon panganék és megölök valakit ha nem kapok 1 szál cigit.
2014. jún. 23. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nekem sem volt sosem mégis 6 évig szivtam napi 15 szálat. Én is csak megszokás függő voltam.
2014. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tudod a mértéket, van önuralmad illetve azon szerencsések közé tartozol akik nem szoktak rá. Ettől független próbáld meg abbahagyni.
2014. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60 szál is képes tönkretenni a tüdődet. Szóval szokj le teljesen.
2014. júl. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ABORG ***** válasza:

en 10 eve cigizek en se vagyok nikotinfuggo, elso 3evben napi 3szallat szivtam, igazabol nem is cigiztem akkor csak belelegeztem a fustot, de a nikotint kikoptem.

kb 5eve szivok 1 dobozt naponta, de a cigit nem csak a dobozt, abba nincs nikotin, most ugy ravagyok szokva a dobozra hogy nem birok leszokni, pedig mar sokszor probaltam, ecigi, nikotinos rago, akarat ero... egyikse segitett.


remelem segitettem.

2015. febr. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!