Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen Vogue cigi fajták...

Milyen Vogue cigi fajták vannak? Melyik a leggyengébb? És melyik a legfinomabb? Eve vagy Vogue?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
ne dohányozz! 18 éves korig tilos. és egyébként is, majd rájössz.
2010. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Vogue és Eve p*csacigi, bocs. Legtöbb pasi lenézi, aki olyat szív.


Világoskék/fehér dunhill finom, és a fehér nagyon gyenge. 720/20 szál.

2010. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a Vogue a kedvencem, es meg soha senki nem nezett le, mert olyat szivtam, sot...:-)Amugy a lila a leggyengebb, es a legfinomabb (0.4) aztan ott a kek, meg a mentolos, azok erosebbek.Vagy van a rozsaillatu, az is tok jo szerintem, de csak neha-neha egy-egy szal, mert az is eleg eros.Az Eve sem rossz, ott a 120-as volt a kedvencem.De ha gyenget szeretnel, akkor azt az ujabb fajtat vedd, ami nagyon gyenge, es ilyen erdekes kocka alaku doboza van, es van belole feher meg fekete dobozos is, de mindketto ugyanolyan eros (0.1)Vagy ami meg tok jo sztem, az uj Marlboro slim, az sem olyan eros.Dunhillt is szivtam egy darabig, de sztem a Vogue jobb.
2010. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó író: Nagyon köszönöm a válaszod! Az új az melyik a nevét nem tudod? Én gyengét akarok mert cigizek csak nem azért mert szükségem van rá vagy mert függő vagyok hanem mert szeretek.. időtöltés.. stb:) De a leggyengébbet akarom! Köszi a válaszodat mégegyszer:)
2010. jan. 7. 19:04
 5/18 anonim válasza:
27%

Szia! Én a rózsaszín VoGue-t szeretem, nem olyan erős, és szerintem fincsi:)

És ez hülyeség hogy lenéznek, max azért, mert ilyen fiatalon cigizel, mint én;) de ha szívsz akkor már nem mindegy hogy vékony vastag, hosszú rövid??:)

L/15

2010. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Ez az.Jo fustolgest:-)

2010. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok.Amugy sztem sokkal jobb ilyen noies cigit szivni.Mostmar en is csak ritkan dohanyzom, azelott mindig cigiztem, de mar kb egy eve csak akkor, ha tarsasagban vagyok.Es igy sokkal jobban esik.Nem kell mindig, probalj meg te is csak neha ragyujtani, sokkal stilusosabb elszivni hetente par szalat egy ilyen finom, draga cigibol, mint mondjuk egesz nap Bondot fustolni:-)
2010. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Baromi nehéz lesz leszokni. Most nagyon sikkesnek tűnhet rászokni, aztán majd veri a fejét a falba fiatal barátom.

Legegyszerűbb, ha nem is szokik rá. Drága és káros!

És egyébként is ki akar csókolózni egy hamutartóval?

2010. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
ezeket a p*csacigiket nem szeretem. amikor nincs más persze elfogadom, de nagyon utálom az ízét. én kék philip morrist szívok. talán a legkorrektebb cigi.
2010. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szem nem p.csacigi, tok elegans, foleg a 120-as Eve:-)
2010. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!