Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohanyzoktol kerdeznem....

Nem dohanyzoktol kerdeznem. Birjatok a cigarettafustot? Kepesek vagytok dohanyzo emberek koreben eltolteni orakat?

Figyelt kérdés

En egy percet sem. 16 eves koromtol kb. 21 eves koromig dohanyoztam. Heti egy csomag cigi eleg volt. Most el sem birom viselni a cigarettaszagot. Allergias vagyok, tulerzekeny szaglassal, megerzem, ha az utca vegen cigarettaznak (en az otodik hazban lakom). Undorodok tole, ha pl. allomason valaki dohanyzik. Meg fel orajara ra is erzem a ruhamon, a hajamon a cigarettafustot. Koszosnak erzem magam a masok altal ramszallt cigiszagtol. Orulok, hogy ettermekben bevezettek, hogy tilos a dohanyzas, illetve van dohanyzo es nemdohanyzo resz.

Egyszoval rosszul vagyok, ha a cigaretta buze ramtelepszik...

Ti, tobbi NEMDOHANYZO, hogy vagytok ezzel???


2010. jan. 7. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
én is gyűlölöm...nem bírom elviselni... kilóméterekről " megérzem, és már menekülök is...
2010. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 issti ***** válasza:
100%
Én sajna dohányzom, de ha bemegyek valahova ahol vágni lehet a füstöt, azonnal menekülőre fogom. Teljesen megértem a nemdohányzókat. Soha nem gyújtanék rá, ha valakit zavarhat.
2010. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
undorito a cselekfés és egy idö után az ember is az lesz semire valo, igyál egy sört és ne gyujcs rá akkor leszel kemény és a családod boldog,tt.zl.
2010. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, de körülöttem szinte mindenki. Hozzászoktam, (már) nem zavar.
2010. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

mint az előző.

én nem dohányzom,de körülöttem szinte mindenki.

már hozzászoktam,ha barátokkal vagyok.

De ha egy tisztakörnyezetben valaki rágyujt, nem birom ki.

2010. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem bírom a füstjét, én nyilvános helyeken mindenhol betiltatnám a dohányzást, sőt magát a dohányzást is betiltatnám(mivel hogy semmire nem jó) ha stresszes az ember, akkor sportoljon és meditáljon, teázzon---stb---!

Sajnos van hogy dohányosok körében vagyok, de nem bírom, mindig próbálok távol lenni tőlük.

2010. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem dohányzom, de az összes barátom igen. Ennek ellenére egyáltalán nem zavar, akár rámfújják, akár felém fújja a szél a füstöt.
2010. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok. Én 1 hete szoktam le a cigiről, előtte 8 évig dohányoztam.

Én is azt vettem észre, hogy idegesít a cigifüst! Furcsa érzés, meg idegesítő is, de legalább már nem cigizem, így ezt a kis problémát szívesen vállalom:)

2010. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az 1. kommentelő..
2010. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!