Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás elleni tapaszok,...

A dohányzás elleni tapaszok, mennyibe kerülnek, és hatnak egy ártalán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. ua, mintha napi 1 dobozzal elszívnál. néha ki lehet fogni akciókat. nekem annyit használt, h napi 1-2 cigi elég volt :)
2010. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint az ára ua.
2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a nikotinos rágó vált be. Az íze ugyanaz mint a sima rágóé leszámítva a nikotin okoztza kesernyés utóérzést... Nekem az volt az újévi fogadalmam h 10 év után végleg lerakom. az első 3 napban majd megőrültem már úgy voltam h felvágom az ereimet v nemtom. A nikotinos rágónak köszönhetően átvészeltem az ominózus 3 napot és idáig egyszer sem gyújtottam rá sőt nem is hiányzik. A cigi legalább is nem. De a reflexxerűen beléidegződött dolgok pl az h kajálás után szinte reflexből nyúltam a cigiért és hasonlók ezek sokáig bennem maradnak még. De ezek már nem leküzdendő kísértések. Ha le akarsz szokni 3 napot bírj ki. Kegyetlen lesz az tény nem tagadom de ha kibírod a 4. nap nem fog kelleni a cigi ezt garantálo én aki 10 éven át bagóztam. Az első 3 napban segít a nkitinos rágó én a 20 mg-os Nicotinellt rágtam öss 4 darab elég volt 3 napra. Az mondjuk tény h el is kell magad határozni. Nem csak "hobbiból" akarj leszokni úgy nekem sem ment soha. Határozd el magad és menni fog...


sok sikert!!

2010. jan. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van agyad akkor ot kell eldönteni mit akkarsz ebe az életbe továb sok sikert legyél kemény ird le egy papira mjen rosz tapasztalatok vannak a cigivel kapcsolatba segitek utálnak a nem dohányzok,külömbözö betegségek töb is, boltba inkáb asztveszed meg drága, van aki miata ég halálra ,ideges vagy ha kevés van nálad,mi a jo oldala szerinted ,nem vagy ideges ha van nálad egy tucat, vagy ha ideges vagy gyorsan rágyujtasz, viszon ha leszoksz pont leszarod eszt a néhány jo oldalát a dohányzásnak ja mégegy rosz oldala nem vagy miata egész ember mert csak ugy jo dohányozni ha azzal foglalkozol, a tapaszok szerintem ojanok mint sok gyogyszer szart nem ér it a te akaratodon mulik hogya erös vagy e vagy puding,tt.zl.
2010. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is csak egy újabb bevételi forrás, és ha nincs meg az akaraterő, akkor lósz*rt se ér, ha pedig megvan, akkor nem kellenek 'segédeszközök'.
2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!