Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legfinomabb cigi,...

Melyik a legfinomabb cigi, középkategóriában? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Tudom,tudom mindenkinek más... De még nem sokszor cigiztem, és olyan helyen veszek majd cigit,ahol csak ilyen tipikus cigik vannak,pl Marlboro,Bond,Pallmall,Sophie,Goldengate..

Tehát olcsó,meg középkategóriás,amit szinte mindenhelyen meglehet kapni. Nem az a célom,hogy rászokjak,hanem valami közepesen erős cigit szeretnék kipróbálni,mert eddig csak ilyem slim cigit próbáltam,meg beton szofit.

Olyan válaszokat nem kérek,hogy ne cigizz,meg elöbb tanulj meg írni,vagy hogy még babázzak. Tehát olyanokat kérek,hogy ezek közül melyiket ajánljátok,melyik szín,melyik márka,ami se nem valami lgiht,se nem túlerős,de azért mégsem valami ukrán importált sz.ar...:)


2010. jan. 9. 14:29
1 2
 1/14 anonim válasza:

sárga PallMall -gyengébb (én ezt szívom,nem gyenge de nem is nagyon erős. Sztem tökéletes!)

kék Bond , Enter -erősebb

2010. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem is nagyon van már ilyen hogy, középkategóriás cigi, szinte egy áron van az összes, mióta az árral nem lehet manipulálni a vásárlót cigi esetében.

A Marlboro, még mindig felső kategóriás ciginek számít, a Goldengate, pedig alacsonynak.

Így hát ilyen alapon kipróbálhatod bármelyiket és majd eldöntöd melyik Ízlik.

2010. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért mondtam középkategóriát,mert pl egy átlag boltban nem kapsz pl Eve-t... Szóval érted. A pénz az mindegy,nem tervezem a rászokást.:D Csak megkóstolni...
2010. jan. 9. 14:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Kent Blue
2010. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Marlboro Gold
2010. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Philip Morris

kék

580

2010. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Narancssárga Pall-Mall az etalon.600ft
2010. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fekete Marlboro.. az nagyon finom..:) (ugyanolyan fekete dobozban van mint a slim Marbi csak ennekazaneve hogy Marlboro gold tuch.. )
2010. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Narancssárga Pall Mall !RULEZZZ! :D Szerintem is pont el van találva, se nem erős, se gyenge, pont ideális (nekem)! :)
2010. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Arany Marlbi.
2010. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!