Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet az miatt elálló fülem,...

Lehet az miatt elálló fülem, mert anyukám mialatt terhes volt, dohányzott és az egész családnak szép a füle?

Figyelt kérdés

Nem hatalmas problémákra gondolok, de elállnak a füleim és a családban senki mást nem találtam a felmenőim között se akinek ne lenne szép, fejhez álló füle, egyedül én vagyok a kakukktojás.

Az lehetséges lenne, hogy ez az miatt van hogy dohányzott, miközben velem terhes volt? Mert egyébként teljesen egészséges vagyok és butának se mondanám magam, de ez már régóta érdekelt és részben zavar is.

Előre is köszi!



#dohányzás #fül #elálló fül #dohányzás terhesség alatt
2014. aug. 21. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2014. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, nekem is nagy a fülem. Csúfoltak is emiatt. De a tesómnak is ilyen volt és ő sokat hordott fejpántot nem tudom hogy attól vagy lehet hogy azért mert már felnőtt de már nem olyan neki.
2014. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy beszorultál a szülőcsatornába és vasúti daruval kellett kicibálni.
2014. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, bár nem vagyok orvos. Az én szüleimnek sem elállóak a fülei, sőt a nagyszüleimnek sem, nekem mégis azok voltak, elég brutál módon. Végülis megműttettem, mert nem bírtam a sok csúfolást. (F)
2014. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is elállnak, bár sok lány szerint vészes, mert egynek sem kellek.. 18/F
2014. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én már hozzá szoktam és akinek nem tetszik ne nézze!:D

A tünde füleimet senki ne bántsa, csak irigykedik:D

2015. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is szétáll :D de engem azért jobban szekáltak az alacsonyságom miatt xd
2015. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!