Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért van az, hogy ha társaságb...

Mért van az, hogy ha társaságban cigizek jól esik, de ha egyedül akkor nem?

Figyelt kérdés

Jójó, tudom ne cigizzek, de most a kérdésemre szeretnék választ kapni!

Szóval, ha társaságban vagyok, akkor nagyon jól esik a cigi és olyankor nagyon sokat el is szívok. (ilyenkor a többiek is cigiznek) Egyedül pedig, elég sokszor előfordul, hogy megkívánom, de az első pár slukk után már nem esik jól és még rosszul is leszek tőle, és nagyon ritka, hogy olyankor el tudjak szívni egy szálat. Miért van ez?

Annyi még, hogy olyan vagyok, hogy ha egyedül megyek valahova vagy egyedül vagyok itthon félek, hogy rosszul leszek és nincs ott velem senki...Lehet a ciginél is ez van? Hogy, ha egyedül gyújtok rá, pszichése félek, hogy elájulok vagy rosszul leszek tőle és azért?


2014. aug. 22. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert társaságban nem arra figyelsz, hogy rosszul vagy. Meg hát az milyen gáz lehet már, ha a nagyon menő cigis haverjaid azt látnák, hogy neked nem esik jól a cigi.
2014. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem menőzésből csinálom, akkor tényleg nagyon nagyon jól esik. Azért, ha rosszul lennék tőle biztos, hogy ott is érezném hiába nem figyelek rá.
2014. aug. 22. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet azért vagy mert társaságban jobb a kedved.
2014. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Megtaláltam cigistársamat :D Én is így vagyok vele az otthon elájulós dolgot kiszámítva

Részegen meg pláne jól esik xdd mentolosat veszek ha veszek bulikra, vagy összejövetelekre, de a simát is ugyanúgy elszívom :) van hogy fél - 1 dobozzal egy este

2014. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha jól esik szívd ha nem esik jól ne szívd ennyi.De szerintem óvakodj tőle én sajna kb 2 éve cigizek már és nem nagyon ment a lemondás róla amikor leszokóban voltam.
2014. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Annyit tudtam elérni hogy manapság már ritka hogy elmegy egy féldoboz esetleg majdnem egy doboz cigi egy nap.Néha megesik hogy 3-4 napot is kitart egy doboz
2014. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valószínűleg azért mert nagyon jól érzed magad és az agyad olyan jeleket küld a szervezetednek amitől jól esik a cigaretta. Nem vagyok nagy kutató, tudós, orvos; de szerintem ettől lehet. 15 éves vagyok és 1 éve cigarettázom, nem szeretnék köpködést a koromat illetően, köszönöm szépen, abból jutott elég, ez az én életem, én döntöm el mit teszek vagy mit nem teszek. Szóval, volt amikor nekem is elment bulikor 2 doboz, az mondjuk eszméletlen durva volt. Másnap úgy keltem fel hogy amikor lélegeztem, éreztem a mentolt(Dupla Pattintós Arany Marlbit szívtam 2 dobozzal). Remélem tudtam segíteni ;)
2014. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dragonkalo ***** válasza:

Régebben velem is igy volt,de ez azt is jelentheti ,hogy még nem vagy igazán rászokva.Én sajnos rá vagyok.:/


(nem értem hogy vagytok képesek mentolos cigit szívni .:)

2014. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!