Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mi lehetett? Ezt hívják...

Ez mi lehetett? Ezt hívják "beparázásnak"?

Figyelt kérdés
Nemrég a haverokkal szívtunk Herbált.. Elõtte is szívtam már de ez az eset más volt, rosszul lettem.. Az egész úgy kezdõdött hogy belassultam de nagyon, ekkor jeleztem is a spanoknak hogy gáz van.. Aztán piros-zöldben láttam mindent (errõl is elmondhatná valaki hogy mi volt) Aztan földre estem es elájultam, bár nem mondanám elájulásnak mert eszemnél voltam csak a testemet nem tudtam irányítani.. A haverok pofoztak fel és úgy tértem magamhoz.. Utána alig bírtam hazamenni.. Mi volt ez?

2014. aug. 29. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mi volt, ne tedd tönkre a tested ilyen szarokkal.
2014. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt úgy hívják, hogy szrt szívtál.

Nekem volt paraflashem, egészen más. Zsibbadt az egész testem, dübörgött a szívem, szédültem, be voltam lassulva, gyenge voltam, aztán az ágyamra fekve reszkettem fél órát, kicsit olyan pánikroham-szerű volt.

Ha egyébként ki voltál készülve, mielőtt szívtál volna, akkor lehetséges, hogy ilyen furcsa flashed volt, mert bizonyos értelemben ráerősít az érzéseidre.

2014. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.. És ez a piros-zöld látás esetleg nem tudod mi volt?
2014. aug. 29. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek köze nincs a "beparázáshoz" ezt úgy hívják, hogy mérgezés... ez történik, ha leellenőrizhetetlen illatosítószereket szívsz hogy bekábulj tőle...
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 emsziszasza válasza:
90%
Sztem zsája
2014. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
Illatosítószer meg zsálya?? el vagytok tévedve a piros zöld látás bénulás. Kérlek szépen ezt úgy hívják hogy angyalpor.. kaptál egy f***a akut mérgezést szerencséd h nem haltál meg és ezt most full komolyan mondom.. pont ezért ne biozál vagy herba pp spice tök mindegy.. inkább dobjatok össze egy fűre mint hogy ilyen pusztulatokal vágd magad tönkre(tapasztalat)...
2014. szept. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na most egy eletre elijesztettel a cucctol battya.. koszi a valaszokat:)
2014. szept. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!