Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem hiszek a dohányosoknak,...

Nem hiszek a dohányosoknak, hogy nehéz leszokni a cigiről! Ezért kiakarom próbálni igaz-e! Mikor/mennyit/milyen cigit szívjak, hogy rászokjak, és utána leszokjak?

Figyelt kérdés
Mert én biztos erősebb vagyok mint a cigi!

2014. aug. 30. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Zseni vagy....
2014. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Haver, made my day, hangosan nevettem a röhögéstől.
2014. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Majd te megmutatod! :)

Érdekes vállalkozás, szerintem azért értelmesebb dolgokban is érhetnél el sikerélményt okozó eredményt, de hát ez csak a magánvéleményem.

Amúgy pedig simán le lehet szokni, én is megtettem több évnyi dohányzás után. Ingadozó mennyiséget szívtam, de volt huzamosabb időn át legalább napi 1 doboz.

Ez szerintem csak kifogás, és önhitegetés a dohányosok részéről, hogy milyen nehéz.

2014. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
24 évnyi ,napi egy dobozt fogyasztó erős dohányosnak biztos könnyű.Igen!Zsenik vagytok!
2014. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=36sn52m5YIc

Ha neked ez megéri csak azért, hogy megmutasd nekik... akkor csak hajrá..

2014. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ezerszer próbáltam már letenni, erre jön egy kis seggdugasz, aki közli, hogy a dohányzásról egy-kettőre le lehet szokni, szarik a világra, ő megcsinálja. Voltál már heroinfüggő? A nikotin közel olyan erős függőséget okoz. Elhiszem hogy kemény gyerek vagy, és ezt mindenkinek be akarod bizonyítani, de a bizonyítási vágyadat inkább máshol éld ki a saját érdekedben.
2014. aug. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4 csomag talpas Symphoniat. Majd egy év után emeld a dózist 6 csomagra, majd évenként 1-gyel. Mikor elkezdesz leszokni, napi -1 csomaggal csökkentsd. Amúgy erősebb vagy, mint a cigi, mivel a cigi nem tudja felemelni az 50 kilós cementes zsákot.

Ui: a talpas Symphonia finom cigi, nem degradáló jelleggel javasoltam.

2014. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 év dohányzás után tegnap eldöntöttem, hogy az egészségem többet ér. Napi legalább egy dobozzal szívtam, most pedig az elmúlt 19 órában egyet sem. Könnyû lenne a leszokás? A lópömpölõt! Már inkább szobabiciklizek, hogy elvonjam a figyelmemet a cigirõl, de nem.adom fel! M0cs0k nehéz, és ez még csak az elsõ nap... tehát szerintem ne itt akard játszani a hõst... vagy ha valóban tesztelni akarod, akkor a teszthez minimum egy évig szívj olyan 1-1,5 dobozt, utána tedd le...
2014. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

drukkolok a leszokóknak


nekem rászokni sem sikerült :)csak az első hányásig jutottam

2015. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tőtős Benjámin válasza:
Szerintem ez butaság.Én már másfél éve dohámyzog (1 doboz/nap)és 4szer próbáltam leszokni de csak 5 hetet bírtam ki és most áttértem az elektromos cigihez.Az első néhány napban még szivtam normális cigit kávé vagy alkoholos ital mellé de már nem kívánom.az elektromos cigit még mindig szivom már egy hónapja de nemsokára azt is leteszem.De a lényeg hogy ez NAGY BUTASÁG!
2017. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!