Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A herbál (drog) okozhat...

Emsziszasza kérdése:

A herbál (drog) okozhat utólag pszichés betegségeket? , pl szorongásosb, vagy pánik betegség?

Figyelt kérdés
Mert nem érzem, hogy élek, olyan mintha álmodnám az életem. Sokat gondolkozok fölösleges dolgokon, kcsit álomvilágban is élek. El lustultam, nem érdekel a sulisem, de viszont érzelgősebb lettem, sokat is sírok, hogy hogy juthattam ide, mert én mindíg jó voltam. De ez a álom érzet megőrít.. Ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy ez mi ez a álom érzet?

2014. aug. 30. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
lehet igen a drogok már csak ilyenek... szerinted poénból tiltják őket?
2014. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz... minél előbb
2014. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz? Egyeébként 4hónapig használtam.
2014. aug. 30. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A herbál rohädt veszélyes, szerintem neurológiát keresd meg, végül is ez idegrendszerrel kapcsolatos probléma.
2014. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Thnx
2014. aug. 30. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__5986530-s..

Olvasd el haverom, ez az én sztorim. :) Szerintem hagyd a herbál-t, és ha már szívsz, akkor marihuána legyen. Nekem hónapok voltak, mire kitisztultam, és érzékeltem a valóságot.

2014. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hardenberg ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem pszichés betegség, de a kérdésedben ott a válasz, a herbál OKOZHAT és OKOZ is a rendszeres fogyasztóknál pszichés problémákat. Most hagyjuk azt az egyébként érdekes tényt, hogy a "világ álom" és az "élet álom" gondolatok a történelem legnagyobb metafizikai gondolkodóinál (Shankara, Schopenhauer)és költőknél megjelennek, :-) de a Te esetedben inkább oda vezethető vissza, hogy belezavart a idegrendszeri folyamatokba a herbál, ezért csökkent éberség mutatkozik. Ennek az ellenszere? Ne erősítsd semmiféle tudatmódosító szerrel, alkoholt is kerüld el nagy ívben, mozogj, járjál a természetben, olvass sokat, és ami talán a legfontosabb, naponta végezz koncentrációs gyakorlatokat. Ez az éberségi szintet emeli és segít visszatalálni. Képzelj magad elé pl. lecsukott szemmel egy egyszerű használati tárgyat (pl. gyufát)mintha ott lenne előtted, írd le magadnak a formáját, alakját, stb. gondold át, hogy mire használjuk, hogyan, stb. Elég napont 8-10 perc és nagyon sokat segíthet.

Ha nem javul az állapotod, akkor feltétlenül keress fel szakorvost (addiktológust, pszichiátert).

2014. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
üdv! ezen mentem keresztül én is mikor leraktam csak én azt se tudtam ki vagy mi vagyok mert már szinte álmodtam... aztán rájöttem h semmi extrát nem kell tennem mint alap szinten működnöm és szarni az egészbe! az alap szint ugye nem más mint mozogni, érzékelni, látni szagolni! ne gondolkodj, ha úgy vesszük ezzel kikapcsolod az agyad ilyenkor és szép lassan újraindul megfelelő képpen! apropó, nekem pánikrohamaim is voltak mert azt éreztem hónapokon keresztül mellette h mintha mindent újra kéne tanulnom... közben nem, csak nem értem el az agyam memóriát tartalmazó részét mert a GONDOLATOK kizárják a külvilágot! vagy filozofálsz és közben se nem hallasz, látsz, szagolz, érzel, egyszóval érzékelsz, vagy pedig érzékelsz és nem gondolkodsz... ennyi a világ gondolkodik helyetted, csak figyelni kell! egyszerű, nem?
2014. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ejhaaa :D koszi szepppen eberek :)
2014. szept. 25. 13:07
 10/10 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Nekem is szint ez van mitnha nem élnék és fantasy gondolataim a világrol az emberekröl mintha nem élnék stb.... szar kb 2 éve szivom most is kész vok.... le rakásba vagyok de mintha nem is tudom áhh
2019. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!