Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni a cigizésről,...

Le akarok szokni a cigizésről, naponta 9-12 szál az "adagom", erősen gondolkodom a nikotin rágón, hogy kipróbálom. Szerintetek érdemes kipróbálnom? Ilyen kisebb mértékű függőségnél elég lehet 1 csomag rágó a teljes cigi elhagyáshoz? 21/F

Figyelt kérdés

#dohányzás #nikotinrágó
2014. szept. 21. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi egyéb nem kell hozzá, csak elhatározás és akarat!!!
2014. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta tedd le és ne gyújts rá többé!
2014. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ér semmit, leszokásnál pár nap alatt kiürül a nikotin a szervezetből, inkább maga a füstölgés hiányzik. Két hete nem cigizek, szintén napi 10-12 szálat szívtam 6 évig, nikotinhiány csak az első pár órába tört rám, a második naptól kezdve csak enyhe hiányérzetem volt. De a reggeli kávé mellé, kaja után, várakozásnál még most is eléggé hiányzik maga a cselekvés. 20/F
2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A leszokásnak megvan a maga művészete. Én 1 évig próbáltam leszokni, rágóval, adagcsökkentéssel, Allen Carr könyvével, csak úgy simán lerakni, de nem ment. Valahogy mindig rágyújtottam egy idő után vagy stressz hatására vagy egy buliban. A végére már nagyon elegem lett, semmilyen formában nem élveztem már a dohányzást csak azért szívtam hogy ne legyek rosszul. Régen jól esett minden szál. Már nagyon elegem lett belőle, nem terveztem hogy leszokok. Majd egyszer úgy berúgtam hogy 4 napig voltam szarul. Örültem ha bírtam enni, eszembe se jutott rágyújtani. Mikor már kezdtem jobban lenni, már akkor sem kívántam a cigit, valahogy kiábrándultam belőle teljesen, utáltam tiszta szívemből.
2014. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem lesz szükséged a rágóra, elég lesz az elhatározás.
2014. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak elhatározás, a rágó, könyvek mind csak lehúzás.

Én régen 2-3 dobozzal szívtam, egyik napról a másikra szoktam le, az első párom utálta a szagát.

Ennyi. Minden csak akaraterő kérdése.

2014. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mostmár csak lesz akaratom :)
2014. szept. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!