Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miböl áll a Herbál/Bio fű?

Bisztriz kérdése:

Miböl áll a Herbál/Bio fű?

Figyelt kérdés
Egyik spanommal voltunk az elözö este egy szórakozó helyen és talakoztunk ismerössel az pedig megakart kínálni egy Herbálos cigivel de spanom mondta hogy ne mert elvileg tönkretesz szóval pacsi gyerek meg rottyon volt én csak sima füvet szívtam/szívok és az rendes növény de az a szar nem azt mégis hogy csinálják? Ui.:Azért írok rövid ö-t a hosszú helyett mert telómon csak rövid van. 16/F

2014. szept. 22. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jwh, am por, akb! ilyesmikről hallottam eddig
2014. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egy tálba öntenek acetont, abba beleöntik a port, amiről csak az Isten tudja, hogy mi van benne, majd dohányt/valamilyen növényt beleáztatnak. Megjegyezném, hogy vannak akik tisztán, a port szórják rá a sima dohányra és azt szívják el. Undorító ez a szar, tönkreteszi az életedet.
2014. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tamás1616 válasza:
Én 12 évesen próbáltam ki a Bio-nevezetű fű-t.Nekem elsőre az a reakció jött rám hogy jól érzem magam,és élvezem az életet leszarok mindent(közben pedig nagyon stresszes napom volt). De aztán leültem egy székre,leesett a vércukrom és szarul éreztem magam,aztán elájultam egy 5 másod percig kb(barátok mesélték) utána olyan hűségesek voltak hozzám hogy megetettek velem 1 kg cukrot(hogy fel menyen a vérnyomásom).Aztán másnap megint kipróbáltam,mert megint ebbe a fázisba akartam kerülni,mert ez nekem tetszett(tudom idiótán hallatszik..milyen hülye a gyerek elájul és folytatja biztos fogyatékos fasz).De másnap már Herbalt szívtunk a spanom vett.És másabb hatások jöttek ki,mint a (bionál)nem ájultam el,lelassultam úgyan úgy de sokkal jobb érzésem volt,elkezdtem gondolkozni felhívtam a barátnőm és elkezdtem neki mondani hogy én mennyire is szeretem.A lényeg az hogy MÁSABB VOLT A HATÁS,mint a Bionál..De lehet hogy ez attól is függ hogy mit eszel és hogy mit iszol előtte,mennyi folyadékot viszel be a szervezetedbe és hogy milyen állapotban vagy..(a Bio fű-nevezetű anyagot még mai napig se tudják hogy milyen anyagok vannak benne,igaz "tudják" de csak találgatnak. De szerintem úgy vannak vele hogy leszarják,aki szívja az szívja. aki nem az nem.
2016. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!