Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van rajtam kívül más 16 éves...

Van rajtam kívül más 16 éves aki dohányzik? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mennyire, káros, hogy nem kéne, hogy rohadt fiatal vagyok hozzá, stb, de már rászoktam kb fél éve... beszélgetnék pár emberrel aki ugyan ilyen cipőben jár, vagy járt mikor ő volt ennyi idős, kiváncsi lennék másokra

2014. szept. 26. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is rászoktam a cigire veled egyidősen, és azóta sem sikerült leszoknom (40 éve) Reggel, és éjszaka úgy köhögök, hogy majd kiszakad a tüdőm, napközben is sokat krákogok. Ha rám hallgatsz, leszoksz, amíg nem késő.
2014. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg az első tanácsát, aki ilyen fiatalon kezdni sokkal nehezebben tudja később abbahagyni, addig tedd le amíg még könnyen letudod.
2014. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Szinte az összes 16 éves dohányzik kivétel nélkül.
2014. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, egy csomóan.

Én is cigizgetek már 14 éves korom óta, most 17 vagyok. Barátnőim is kb 14 évesen kezdték, mindannyian cigiznek még, de egyikük sem függő (én sem).

2014. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha rendszeresség van a dohányzásban, akkor függő vagy. Ha csak bulikban, csak lelkizéshez, csak ehhez-ahhoz gyújtasz rá, na, már az is rendszeresség.

Mellesleg dohányzom(bár ne tenném) 2 éve, engem is kérdezhetsz. De tényleg, nem menő, tedd le. Büdös leszel tőle, egészségtelen és drága. Melyik csajnak tetszene egy büdös, beteg, csóró pasi? F/17

2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó... Úgy csinálod mint ha 40 éve cigiznél.. Bár ne tennéd.. Hát akkor ne tedd ki akadályoz meg benne, elég gyenge ember lehetsz hogy a cigaretta erősebb nálad. ;)
2014. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsóelőtti! Nagyon-nagyon imádom, hogy akárhova leírom, hogy nem vagyok függő, akkor jönnek valami hozzád hasonló dumával. Ti biztos jobban tudjátok. :)

Igen, ha bulizáskor nem gyújtanék rá, hiányozna. De, ha pár napot, vagy akár egy hetet kihagyok, azt meg sem érzem. Szóval nem mondanám magamat függőnek.

Nem mellesleg lány vagyok, de ez gondoltam egyértelmű ("barátnőim", hacsak nem élnék kicsapongó életet, és lenne egyszerre több nőm). Nem szívok annyit, hogy büdös legyek (max hétvégén), erre különben is ott van a parfüm, antibakteriális törlőkendő, kézfertőtlenítő, rágó. Az egészségemmel is minden rendben vagyok, de azért figyelmes, hogy így aggódsz. Az anyagi helyzetembe pedig vicces, hogy beleakarsz látni. Nem vagyok csóró (ha rászoknék sem lennék az), és a tanulmányi eredményeimet eltekintve valószínűleg soha nem is leszek. ;)

2014. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de 3 éve szívom, napi min. 1 dobozzal. Le akarok szokni.
2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!