Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hányadik naptol könnyebb cigi...

Hányadik naptol könnyebb cigi nélkül?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez igen nehéz kérdés ez csak attól függ mennyi akarat erőd van,hogy leragd a cigit.Én terhes vagyok,de hihetetlenül könnyen ment pedig nem hittem volna.Ha elhatároztad magad,hogy lerakod akkor már az első 1óra is könnyünek tünhet.
2008. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval egyetértek, ha agyban eldöntöd keményen hogy elég volt a cigizésből, már nem is olyan nehéz. Lesznek megingások, nekem is voltak, de nem vészes, hajrá! :)
2008. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én egyszer hiába döntöttem el agyban, nem tudtam aludni napokat....
2008. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én öt éve szoktam le róla (tapasz és miegymás nélkül). Az első 2 hét volt a legnehezebb, de kb. 1 év kell hozzá, hogy egyáltalán ne hiányozzon. Úgy könnyebb leszokni a cigiről, ha leszokás alatt még a szagát is kerülöd.
2008. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, agydöntő. Ezt magadban kell lezárni. Én egyszercsak azt mondtam, ez az utolsó. És azután másnap már jobban éreztem magam. 13 hónapja nem dohányzom de még előfordul, hogy megkívánom a cigit, néha elszívnék egy-két szálat. Nehéz megállni, de könnyű visszautasítani. Az a vagány, amikor tudják rólad, hogy füstöltél és most aztán visszautasítod és meg tudod állni. Tudod, NA NÉZD MEG Ő MEGÁLLJA, LEGYEN A PÉLDAKÉP. Sok barátom leszokott már és bővül a kör. Nem szoknék már vissza sehogy, mintahogy a kólára sem. Sokkal jobban érzem magam, mióta se cigi, se kávé, és mindemellett maradtam az a vagány társasági ember, aki voltam :)
2008. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én visszaeső dohányos vagyok. Pár hétre én is abbahagytam, de egyet értek azzal hogy agyban kell megállapodni, és tényleg nem változtat a társasági viselkedésedben. Ennek örültem.
2008. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem napokban volt mérhető, inkább hetek, sőt hónapok teltek el, mire nem érdekelt egyáltalán. Kibírható szintre már 2-4 hét el lehet jutni, de akkor még mindig kb 10 percenként eszedbe fog jutni.

Nekem kb egy év volt, mire eljött az az idő, hogy teljesen közömbös tudtam maradni. Most lesz szeptemberben 1.5 éve, hogy abbahagytam, és igen, fejben kell eldönteni, és nem rágyújtani. És nem, és akkor sem, ha ideges vagy, izgulsz, örülsz, unatkozol, semmikor, soha, egyáltalán nem, és egy szálat sem.

Csak így megy sajnos.

De meg lehet csinálni :-)

2008. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akaraterő kérdése az egész.De ha egyszer elkezded a leszokást onnantól nem vagy dohányzó ember,és ha nem vagy dohányzó ember miért gyujtanál rá?

sokszor nem is a nikotin miatt nehéz,hanem a szokások miatt pl:megszoktad h minden reggel rágyujtasz munkahelyen v suliban stb.

2008. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
en 6 evig cigiztem,nemtudtam letenni,2nap utan mar ereztem,hogy kell,de amikor teherbe estem a kislanyommal,azonnal abbahagytam,es egyaltalan nem ereztem,hogy kellene nekem,tudatosult bennem,hogy nem magam miatt csinalom,hanem a lanyom miatt,azotta se gyujtottam ra,mar 2 eve.
2008. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 5 napig kellemetlen,utána napról napra könyebb.Ami még fontos,hogy egyre jobban fogod érezni magad a bőrödben.

Ez nagy motivácio tud lenni.

Néha elcsábul az ember,de ne törödj vele,pár perc és elmulik...

2008. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!