Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok (esetleg fiúk, de ezt...

Lányok (esetleg fiúk, de ezt nem hiszem :-) ), akik vékony cigit (slim) szívtok? Miért szeretitek jobban, mint a sima (vastag) cigit? Miben más? Miben jobb?

Figyelt kérdés
Csak érdekel :-)

2014. okt. 2. 21:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Slim cigit szívok, de egyszerűen azért mert mintha kényelmesebb lenne. Egyszer kipróbáltam és vhogy jobban bejött, nem tudom. Azóta ezt szoktam meg, és a normál cigi nem is esik olyan jól, olyan fura.
2014. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt divat, mert hogy az a női. Másrészt sokan azt hiszik, hogy méretéből adódóan kevésbé káros. Harmadrészt megszokás. Sokan azt, vagy olyan típusú cigit szívnak, amivel rászoktak/kipróbálták.
2014. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Én utálom a vékony cigit,alig jön füst,semmi íze nincs,dohány is alig van benne.Anyám szokott ilyet szívni és ha néha megkívánom akkor egyet lenyúlok tőle,de úgy szívom el,hogy letépem a szűrőjét,hogy érezzek is valamit.
2015. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cigiből Davidoff Black-et és Davidoff Classic-ot szívok.


Előbbi slim, és jó és erős íze van. Erős dohányosoknak is íze és ereje bivalyerős sokszor, pedig "csak" 6mg nikotin.

Jobban üt mint egy Marlboro közben az íze is jobb. Jó drágább, mert szálanként kb. ugyan annyi az ára.


Az Eve a női cigi.


Amúgy még Essenze Aroma szivarkát szívok.

2015. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!