Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta varázsgombák vannak?

Milyen fajta varázsgombák vannak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 03:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Sok féle van :) ez elég ? A tipusokon belül vannak különböző fajták és a hatásukban külsejükben is kölömbözők.Én személy szerint a psilocybe cubensis golden teacher-t preferálom :) de sok fajta van a cubensis-eken belül.De van még psilocybe azurescens és psilocybe cyanescens. Remélem tudtam segíteni. De tudod a Google a barátod.
2014. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Penis Envy :D
2014. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, segítettél.:) még eddig csak füveztem és kíváncsi lennék, hogy milyen a gomba. mennyiben más?
2014. nov. 3. 00:46
 4/12 cli_hlt ***** válasza:
100%

Teljesen.


Mennyiben más a kávé, meg az alkohol?


erowid.org-on angolul, daath.hu-n magyarul olvashatsz beszémolókat, illetve kipróbálás előtt ajánlom elolvasni a daath.hu-n az LSD faq-t, mivel a gombára sokminden érvényes belőle:


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem amúgy valaki miért itt akar erről beszélgetni(ahol pl sok a kis korú).
2014. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy "kis korú" elolvassa ezt, fingja se lesz róla hogy miről van szó.
2014. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem amúgy valaki miért itt akar erről beszélgetni(ahol pl sok a kis korú)."


Hát..., aki itt a dohányzás kategóriába nézeget kérdéseket, az ne számítson egészséges dolgokra.

2014. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
cli_hlt köszönöm válaszod, sokat segítettél:)
2014. nov. 4. 01:14
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha kezdő vagy nagyon ajánlom a goldent :) mivel gyorsabban hat vizuálisabb de nem csavatja a fejedet. Mondjuk az adagolásra mindenképen figyelj mert elsőre egy 5 szintű utazás elégé megrémithet és mindenképen keres magad mellé egy tapasztalt utazót!!!! Vigyázz magadra jah és ha többet akarsz tudni akkor Írj privit:) Béke jah az első voltam :)
2014. nov. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 cli_hlt ***** válasza:
100%

Szívesen.


A fajtákról meg: valószínűleg Psylocibe cubensis-t, azaz kubai badargombát fogsz tudni szerezni, mert azt a legkönyebb megtermeszteni.


Előfordulhat valamelyik Panaeolus fajta is, leggyakrabban a cyanenses-szel találkozni. Ez drágább, és _tényleg_ erősebb.


A P. cubensis egyes fajtái között (angolul "strain"-eknek nevezik ezeket) nincs sok különbség, talán a megjelenésben néha. Az igazság azonban az, hogy ez a "strain" dolog gyakran csak marketing bullshit. "Cubes are cubes", mondja a művelt termesztő-fogyasztó, azaz a kubai az kubai, a fajták között sok különbség nincs.


Viszont.


Egy fajtán belül is lehet nagy különbség a hatásban, mert a hatóanyagtartalom függ a termesztés módjától, de még a szedés idejétől is. Egyes források 10-szeres (!!!!!) szórást emlegetnek. Nos, magam ilyennel nem találkoztam, de volt, hogy 1 gramm száraz gomba csak éppen megcsapott, aztán másféltől vízszintesen fekve csukott szemmel 3D képek jöttek, és eléggé elsodort az élmény (természetesen mindez elévülési időn kívül történt, az általam fogyasztott szerek mennyisége összesen sem haladja meg a csekély mennyiséget).


Ami NAGYON tud számítani, az a gyomortartalom. Ha 6 órán belül ettél valamit, az elhúzza, és gyengíti a trippet. Ha bekajálsz egy jó adag csülköspacalt főtt krumplival (uhh, de megéheztem :D), akkor a felfutás akár 2-3 óra is lehet! Erre szoktak emberek ráfaragni, hogy 1 óra után "ááá, együk meg mindet, mert ez gyenge". Hát nem. :D


Ellenben ha hulla éhesen állasz neki, akkor 15-20 perc után azt fogod érezni, hogy valaki felrakott rád egy nukleáris jetpacket, és jól begyújtotta. (Cserébe rövidebb lesz a trip, de jelentősen hirtelenebb, hasfájósabb, vizuálisabb, esetleg ilyesztőbb is.)


A kajával kapcsolatban talán annyit tudok tanácsolni, hogy egyél valamit előtte, de ne sokat. Pirítós, saláta. Vagy zöldségek.


Szóval bármi is van, kezd egy kis mennyiséggel, cubensisből pl. fél grammal, és ne tök üres, meg tök teli gyomorra.


Most jöhetnek a kemény pszichedelikus huszárok, hogy "attól nem lesz semmi", meg "toljál be 3 grammot 3 napi éhezés után", meg ilyenek.


Ne.


Ha már egyszer a kipróbálás mellett döntöttél, akkor csináld úgy, hogy lehetőleg pozitívan gyere ki belőle. A kis adagos kipróbálás azért jó, mert sajnos a tripet NEM LEHET MEGÁLLÍTANI ha 10 perc után úgy döntesz, hogy neked ez mégsem tetszik.


Nem, nyugtatókkal, meg antipszichotikumokkal sem igazán, mert ugyan leszed a tripről, illetve leszedál, de a mellékhatások és a pszich. megterhelés komolyan meg fog terhelni.


Gondolj bele, ejtőernyőzni sem úgy tanítanak, hogy katapultálnak egy vadászgépből 20 kilométer magasan.


Biztonság, türelem, peace.

2014. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!