Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Zerosmoke?

Zerosmoke?

Figyelt kérdés
hasznalta e valaki?hasznal-e?erdemes penzt adni erte?

#zerosmoke
2014. nov. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem használtam sose és dohányzom, tehát nem a leg ideálisabb válaszoló leszek, de szerintem semmit nem ér az égvilágon. ugyanaz mint a homeopátia egy fölöslegesen drága, hatástalan baromság buta embereknek kitalálva, hogy ha bármi történik ami amúgy is megtörtént volna, akkor rá lehessen fogni, hogy emiatt történt. ha abbahagyja valaki a cigizést, akkor nem egy fülére tett mágnes miatt hagyja abba, hanem mert nem szív és kész.
2014. nov. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

karrieremet 1990es években kezdtem, mint házaló ügynök, aztán utána kezdtem bele nyugdíjasok utaztatásába, elvittük őket egy hétvégére, ide oda amoda, ingyen nyaralni, csak végig kell ülniük egy egy előadást.. az előadáson mindig valami kamu csodaterméket árultunk, méregtelenítő tablettákat, görcsoldó mágneses csuklópántot, és ami most konkrétan erről a zérósmoke ról eszembe jutott, fogyasztó mágnesen klipszet... egy kicsi réz bizbasz 2 mágnesen fejjel, amit a fülcimpádra kell csatolni, és akkor fogyni fogsz... természetesen mindig voltak beépített nyugdíjas banyák, akik meggyőzték a többit, hogy ez mennyire jó dolog... hangsújozom, ez a 90-es évek volt... akkoriban átlagosan 750-1000.000 ft-t vittem haza ebből a munkából... pl egy vidéki 3 szobás panel lakás átlagosan 2-4.5 millió ft volt akkoriban...

hogy tudtuk e, hogy nem működik, amit árulunk?

hát persze, ha hülyék lettünk volna, nem tudjuk eladni...

2014. nov. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat elgndolkodok rajta...
2014. nov. 26. 18:04
 4/5 anonim válasza:
100%

Régóta le akarok szokni, ezer dolgot kipróbáltam, semmi sem használt. Aki soha nem dohányzott, annak sejtése sincs, hogy milyen az elvonási tünet. Akinek akarata van, le tud szokni, mindenki ezt szajkózza. De sajnos nem mindenkinél jön be az a módszer, hogy leteszi, és többet nem gyújt rá... Nálam nem vált be, mert akár a föld alól is, de elő kerítettem egy szál cigit. Megoszlanak a vélemények, tehát erről kár elkezdeni vitatkozni. Egy biztos.


Megvettem, kipróbáltam, és nem hogy nem szoktam le a dohányzásról, de még többet szívtam akkor, mikor a fülemen volt. Nekem nem használt, de attól még másnak használhat, ha valaki elhiszi a tündérmeséket. Placebóként jó. Másra nem.

2016. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cami55 ***** válasza:

Hát én is nagyon szeretnék le szokni a dohányzásról! Ha van valaki aki evvel le szokott. vagy el adná! Kérem hogy írjon a joskaba1@gmail.com cimre, vagy ide. Igérem válaszolok. Egyébként az amazon.com-on 9.dollár az új.

Üdv. cami55

2016. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!