Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Töltött vagy csomagolt a...

Töltött vagy csomagolt a károsabb?

Figyelt kérdés

Kísérletként hogy le lehet-e szokni róla, fél éve cigizem.

Töltött és dobozos is volt köztük, és valahogy azt vettem észre, hogy amikor elszívok egy szál boltban vett cigit, attól jobban kívánom a következőt, míg a töltöttnél nem.

Lehetséges, hogy a trafikban árult cigikben olyan anyag van, amitől jobban kívánjuk a következőt ?

Mert töltött után nem érzek ilyen késztetést.

Egyébként a leszokásról annyit, hogy rászokni sem tudtam X"DDDD vagy ilyen nagy akaraterőm van, vagy nemtom...

Bármikor le tudom rakni, kibírom 2-3 hétig is nélküle, nem része az életemnek.

Csak egy észrevétel volt hogy MINTHA a csomagoltban lenne valami amitől jobban kívánná az ember a következőt.

Ti észrevételetek ?



2014. nov. 19. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

24 éve dohányzom.

Fél éve szívod?Minek?Mindenki így kezdte,fél év semmi!Én már mindenféle cigit szívtam,de mostanában tényleg érzem én is biztos kevernek bele valamit!

2014. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,és hagyd abba minél előbb!!!
2014. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szándékoztam rászokni, haverom csinálja, azt mondom oké ez egy jó alkalom arra hogy megnézzem mi olyan nehéz a leszokásban. Mert akit ismerek senki sem tudott leszokni.
2014. nov. 19. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
nemkell beleképzelni ebbe mindenféle összeesküvéselméletet. annyi az egész, hogy a töltött cigi erősebb, nagyobb a nikotintartalma és a mennyiség is a legtöbb embernél több dohány egy cigibe, mint a gyárinál. ezért, mivel a dobozos cigi gyengébb, többre van úgymond szükséged ugyanahoz a hatáshoz és mennyiséghez.
2014. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sowilo ***** válasza:

Fogalmam sincs, mit töltesz a cigibe. A bolti dohányt rengetegféle vegyszerrel kezelik, mire te elszívod, akármi előfordulhat. Ha házi dohányt szívsz, akkor már más a helyzet. Szívd pipából, úgy a kátránytartalommal sem kell számolnod.


Vagy esetleg ne legyél akkora balfa.sz mint én, mikor rászoktam, és hagyd abba. Leszoktam, de elmondom, rohadtul nem volt egyszerű.

2014. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kevés mennyiségbe nem káros,nagyon kevesen tudják de pl napi 1-4 száltól kizárt dolog hogy valaha is bármi bajod lesz.

Persze csak jó minőségű.

2014. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sowilo ***** válasza:

# 6

Jó minőségű = házi dohány. A többi mind nagyon káros.

2014. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!