Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Légzésfunkciós vizsgálaton...

Rekuci2000 kérdése:

Légzésfunkciós vizsgálaton kimutatható a dohányzás?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok/voltam valószínűleg kinőttem már. Tudom hülye vagyok hogy rászoktam. Szoktak ilyenkor ilyen válaszok érkezni. Én is haragszok magamra emiatt. Próbálok változtatni minél előbb. Pár hónapja szoktam rá nem nagy rendszerességgel dohányzom. Legtöbbet hétvégente, akkor max. 10 szál. Hétköznap van hogy egyáltalán nem. Szóval a lényeg hogy kimutathatja-e légzésfunkciós vizsgálat?

#dohányzás #légzésfunkciós vizsgálat #kimutatható vagy nem
2014. dec. 11. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel rontja a légzésfunkciót, így a vizsgálat is rosszabb lesz, mintha nem dohányoznál... de senki nem fogja a vizsgálat eredményéből megmondani, hogy nem dohányzol... ellenben, ha a doktor nő/bácsi aki vizsgál nem lesz dohányos, akkor érezni fogja a szagodon..
2014. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minusz 1 nem :D
2014. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!