Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Neked milyen volt a legcsövese...

Neked milyen volt a legcsövesebb módon szerzett/csinált cigid?

Figyelt kérdés
Az enyém: a munkások hagytak itt pár hüvelyt meg egy kis dohánytörmeléket. Alig töltötte meg az egészet. Az utcán találtam egy háromnegyed marbit, letéptem a szűrőjét. Kicsit összenyomkodtam, majd beleraktam a hüvelybe. Elég nedves volt már a dohány, de legalább sokáig égett. :D
2014. dec. 27. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában töltöm a cigit. Nem volt dohányom, lusta voltam elmenni ezért csikkekből kiszedtem a maradék dohányt és azt töltöttem be. Ritka szar cigi lett :D
2014. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szintén dohány hiány, ezért kihajoltam a tetőtéri mosdónk ablakán és a sokéves diófánk leveléből(!) leszedtem egy olyan 5-6 darabot. jó idő volt, a levelek teljesen épek és egészségesek voltak :D namost a leveleket mikróban kiszárítottam, majd szinte porrá őröltem simán kézzel. ezt töltöttem a hüvelybe, majd szívtam el. mondhatni, hogy jó volt, mert a szerepét betöltötte teljesen. füstölt, totál szívható volt, de ízre nem az igazi és nagyon forrón ég egyébként.
2014. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!