Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy doboz hüvelyhez (200 db)...

Egy doboz hüvelyhez (200 db) hány csomag kis dohány kell?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én pont az ünnepek alatt töltöttem meg egyszerre 2 csomag 40grammos primus blue dohányt primus multi hüvelybe. egy 40 grammos csomagból max 45 szál jött ki mindkét csomag esetében, tehát kerekítsünk 50re, így 4 csomag kis dohány kell egy 200as hüvelyhez. a rájuk írt 70-80-90 szál egy baromság, max ha valaki ilyen fele méretű sodort cigibe teszi akkor van értelme a számnak.
2014. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet én csináltam valamit rosszul, mert eddig 55 szálat töltöttem egy 40 grammos Bond dohányból, és még kicsivel több, mint a harmada megvan. Pedig sima Club hüvelybe töltöttem, se nem lazára, se nem keményre... Érdekes azért. :)

De pl. ha Camelből sodrok, akkor egy hétig is elég, pedig napi egy doboznyit elszívok. Töltéssel mondjuk nem lenne elég. :)

2014. dec. 31. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem 4 csomag.
2015. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!