Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet? Bocsi a hülye...

Hogyan lehet? Bocsi a hülye kérdés miatt előre is

Figyelt kérdés
Buliba voltam és kicsit ittas állapotomba "cigiztem" pár slukkot összesen, de nem tüdőztem le, ettől még rálehet szokni? mert én amúgy mindig is nagyon cigi ellenes vagyok, és most is az vagyok, de mik a jelei annak hogy valaki kívánja? és ugye ettől még lehet semmi bajom?
2015. jan. 1. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ez tényleg hülye kérdés...ha heroint probaltal volna még megértem :D ez az egész rászokás dolog szerintem akarat kérdése ,én is cigiztem pár évig,és egyik napról másikra abbahagytam.Persze sokszor nagyon csábitott hogy ragyujtsak egyre ,főleg ,hogy ismerőseim nagy része dohányzik.Most ugy vagyok vele ,hogy gyenge pillanataimba néha-néha rágyujtok ,de ez tényleg nagyon ritkán fordul elő,évente párszor.
2015. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm korrekt válaszod!!:D :)
2015. jan. 1. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyitől nem lehet, önfegyelem kérdése az egész.
2015. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!