Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok ha elektromos cigivel egy...

Sok ha elektromos cigivel egy nap 2 teli tár liquidet elpöfékelek? Mármint 2 töltésnyit. A liquidem gyenge,6-os erősségű.

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 08:29
 1/4 Csiß ***** válasza:
szerintem nem.
2015. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Á, dehogy. Azért árulják. Sokkal többet szívj.
2015. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.Én is elgőzölök napi 3-4 ml-t.Ha tanulok, vagy szórakozni megyek, 5-6 ml is elmegy, ráadásul én 12-es vagy 18-as levest szívok.Olyanról is tudok, aki napi 10 ml lötyit pöfékel el.
2015. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok akkor, ha kellemetlen tuneteket okoz. A tunetek ugyanazok, mint ha tul sokat cigiznel: emelyges, fejfajas, levertseg, fokozott izzadas, eros szajszarazsag, kezremeges, altalanos rosszullet. Ezek bermelyike jelentkezhet, vagy valamilyen kombinacioja.


Sokan gozolnek ennel sokkal tobbet es erosebbet is egy nap problemamentesen, a kerdes az egyeni tolarencia, azaz mennyi nikotinhoz volt korabban szokva a szervezeted, mennyi okoz problemakat.

2015. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!