Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 22F vagyok. Szeretnék leszokni...

22F vagyok. Szeretnék leszokni a dohányzásrol a holnapi nappal kezdve. Kb 7-8 éve dohányzom. A napi 10-12 szálat elszivom. Szeretnék kérni tanácsokat amivel könnyebb lehet, ha eggyátalán van olyan valami. Le lehet rakni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 23:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Tapasz,nikotin ràgò stb nélkül. 😃
2015. jan. 5. 23:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel elötted már többszázezren leszoktak, erős dohányosok is, ezért mondhatom hogy le lehet szokni. Többet ne gyújts rá, és már le is szoktál.
2015. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így képzelem el,de azért köszi 😊
2015. jan. 6. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyből nemtudod letenni próbáld meg fokozatosan csökkenteni és szívj gyengébbet, ha elszánt vagy menni fog, sok sikert:)
2015. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal hogy gyengébbet kezd el fogyasztani, biztos nem fog leszokni.
2015. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fokozatosan,adag csökkentéssel,és nagy akarattal sikerülni fog.
2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olvasd, vagy hallgasd meg hangod könyvben Allan Carr: rövid úton leszokni a dohányzásról -címû könyvét.

A legtöbb olvasónak megkönnyítette a leszokást, nekem ia ez segített legtöbbet...

13 év dohányzás után

2015. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy férfi azt mondja, hogy leteszi és már le is szokott! Máshogy nem megy, mert a kísértés erősebb lesz mindig. Tudom, miről beszélek, mindkét végletet láttam elég közelről!
2015. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!