Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A gold marlborotol van gyengeb...

A gold marlborotol van gyengebb cigi?

Figyelt kérdés
Megkivantam a cigit es kb ket ev utan ujra ra akartam gyujtani. Vettem egy doboz arany pattintos marbit mert mondtak hogy ezt a legkonnyebb letudozni. Tegnap ket szalat szivtam ma egyet. Az elso slukknal mindig kohogok a tobbinel meg erzem hogy kapar. Kezdo/alkalmi dohanyoskent van gyengebb vagy csak azert nem jo meg mert nem szoktam hozza vegulis csak ket napja szivom?

2015. jan. 9. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik legerősebb cigi a Marlboro (a gold is), szinte bármelyik más márkát választhattad volna. Vegyél valamilyen ultra/extra light-ot akármelyik márkából. Egyébként rájuk van írva, hogy mennyi kátrányt, nikotint tartalmaznak. Te is össze tudod hasonlítani. Bár manapság, amikor ezer ft egy doboz cigi, igen nagy hülyeségnek tartom a dohányzás elkezdését.
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Próbáltad már a mentés e cigit? A vízi pipát?
2015. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoktam vizipipazni. Annal nincsen semmi gond az lemegy. Akkor azt mondjatok vegyek feher pallmalt vagy dunhillt. A haverom mondta azt ha ezt nem tudom elszivni akkor ennel nincs mar gyengebb
2015. jan. 9. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Az egyik legerősebb cigi a Gold Marlboro???

Marlboro Red, Dunhill Black, Piros Lucky Strike(ha még árulják) Barna Szofi, ezek jóval erősebbek.

2015. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Köszi a lepontozást! Mesteri volt!
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Én szívtam arany marlborot, mivel az egy light cigi elvileg. Na az összes márka light verziója kb. feleannyira erős, mint az arany m. Szóval a haverod hülyeséget beszélt, vegyél fehér, világoskék pall mallt, multit. Nem tudom most milyet lehet kapni.
2015. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Arany marlboro 0.5ös cigi, ez értelemszerűen közepes erősség. rengeteg gyengébb cigi van 0.4es és 0.1es kviitelben is. a fehér dobozos cigik a leggyengébbek, de inkább megéri mellőzni a dohányzást. én főleg politikai okokból tettem le.
2015. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

"Én szívtam arany marlborot, mivel az egy light cigi elvileg."


Már megint hülyeséget beszélsz. A Silver az esetleg light cigi, meg a Gold Touch. A Gold meg közepesek közül egy erősebbnek mondható, de messze nem a legerősebb. A sok nagyokosnak meg kösz a leszavazást.

2015. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem marbi a legerősebb :D Jps black, szofi barna, bordó. Davidoff classic stb. Gyengébb a marbiban a silver, illetve az új vékony pattintós marbi!
2015. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!