Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki már leszokott Champix...

Aki már leszokott Champix segítségével, segítene nekem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy mennyi idő után sikerült letenni a gyógyszer elkezdése után és miket éreztél közben?

Én ma vettem be az első szem gyógyszert,de idáig semmi extrát nem tapasztaltam.


2010. febr. 6. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam vele 2 évvel ezelőtt. Végigszedtem a 14 napot. Bejelöltem a 10-et, hogy leszokom. Az elején (kb a 4. nap után) volt egy kis hányingerem, de azon felül semmi! Ugyanúy cigiztem, mint előtte.

Ha nincs komoly elhatározásod, azaz igaz DÖNTÉSED, hogy leteszed, akkor nincs az csoda, ami helyetted megoldja!

Nekem úgy sikerült, hogy ELDÖNTÖTTEM, hogy nem akarok többé dohányos (büdös) nő lenni!

2010. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami biztató.:(
2010. febr. 7. 19:31
 3/3 anonim válasza:

JOmagam 18 evig cigiztem es kiprobaltam mindent. Meg a homlokomon is tapasz volt de amikor dohanyozhatnekom volt... egyszeruen leszedtem. Aztan jott a Champix. En 3 hetig szedtem es ugyanugy cigiztem mellette mint elotte, csa minden nap kevesebbet es nem azert mert en akartam hanem mert nem kivantam. A masodik het utan mar csak "megszokasbol" szivtam, de mar a hatam kozepere sem kellett es akkor tuztem ki a buvos napot es egszeruen nem gyujtottam ra tobbe.

Mellekhatas? Hmm... nem igazan.. max furcsa gondolataim voltak, de semmi komoly. Tanacsolom hogy mindenki ovassa el hogy mit is csainal valojaban a gyogyszer az agyban es ugy konnyebb megerteni a folymatot.

Eltelt 3 ev felszedtem 20kg pluszt(kellett) aztan rakattantam a vizipipara... aztan visszaszoktam a cigire.. es visszafogytam a korabban felszedett 20 kilot. :))) Es most ismet fontolgatom hogy kiiratom a Champixot.

Remelem segitettem valakinek ezzel... :)

2011. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!