Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Reggelente nagyon sokat...

Reggelente nagyon sokat köhögök, barna kis darabok vannak a köpetbe, és mostmár tényleg állandósult ez van olyan fél éve. Kb.3éve cigizek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hörghurut! Hagyd abba a cigit!
2010. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetés arra, sürgősen hagy abba a cigizést, addig amíg nem késő.
2010. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
sztem a nikotin darabokban :D
2010. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Korom és kátrány esetleg kisebb gennydarabokat köhögsz vissza...



Ha még sokáik dohányzol már nem fogod visszaköhögni sem öket mivel elhalnak a csillók amik visszagörgetik őket aztána kátrány meg gennydarabkák szépen betokosodnak aztán tepsibe tesznek egy év múlva...


Így képződik ugyanis a tudődaganat...

2010. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jesszusom!! de próbáltam leszokni erről a k*rva cigiről, de nehezebb, mint gondoltam. 3hétig bírtam, utána megint rágyujtottam. talán az is a pakliban van, hogy a körülöttem lévők 80%a cigizik... és egyszerüen nem bírtam ki! ettem rágót, probáltam tapaszt, de lehet, hogy a mozdulat amire rászoktam, vagy ugy az egész dohányzás. kellene segítség mert egyedül nem bírom lerakni, és meghalni se akarok ez miatt a szar miatt.
2010. febr. 6. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én 5 évig cigiztem, elég durván! napi 2 doboz elment már a 4., 5. évben, aztán 19 évesen megismerkedtem egy fiúval, aki azt mondta, h nagyon tetszek neki, meg jó is lenne velem, de a cigivel nem tud kibékülni! Úh válasszak! És attól a naptól kezdve nem gyújtottam rá! Már 2 éve!
2010. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
ucso.Grat
2010. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
sztem ennek nincs köze a cigihez, 3 év cigizés után még nem alakulnak ilyen tünetek. vmi más bajod van, ami a cigi miatt nemtud meggyógyulni, mer orvosnál gondolom nemvoltál, a cigi meg nem hagyja h meggyógyuljon az ami van.
2010. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Anyámnál is így kezdődött,nem sokra rá diagnosztizálták a tüdőrákot,2 év múlva temettük,az 58.születésnapján halt meg.Ő sem tudott leszokni a cigiről,még betegen is napi 2-3 doboz elment.

Arra érzékeny embereknél 3 év múlva is kialakulnak ilyen tünetek,ez a szervezet komoly figyelmeztetése,talán az utolsó a nagy baj előtt.

2010. febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
87%
Próbáld meg az e-cigit. Itt a neten keress rá. Különböző nikotin tartalmúak vannak, van 0-s is. Nekem van ilyen, nagyon ideális a leszokáshoz. Nincs benne ártalmas anyag a nikotinon kívül. Ennek mennyisége csökkenthető tetszés szerint.
2010. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!