Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elvonasi problema? Mindennap...

Elvonasi problema? Mindennap dohanyzok, (marihuanat). Csak azt. Viszont mindig izzad a tenyerem, meg a labfejem, ha nem erzem a hatasat. Regebben nem volt igy, korulbelul 1-2 eve jelentkezett.

Figyelt kérdés

Lehet ez elvonasi tunet, vagy csak felszinesen kezelem a fuvel?

Amikor dolgozok, nem izzad a kezem, vagyis nem tudom kesztyube dolgozok. De mikor itthon vagyok, egesz nap izzadnak a vegtagjaim.

Nem erzem betegnek magam, szoval nem hiszem, hogy valami betegseg tunete volna.

23/F


(Az ekezetekert elnezest, de kulfoldon lakok, nincs ekezet)



2015. jan. 13. 02:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Lehet egy drogos vagyok, de akkor neked viszont elég, megalázó, hogy egy drogos intelligensebb nálad. Nem tudok rád mit mondani. Tudtommal kérdéseket lehet itt feltenni, és aki tud válaszol.

Titokzatos idegen, elmondanád, h melyik mondat részben, olvastad azt a kérdést, hogy (szerintetek drogos vagyok? )

Én ilyet nem irtam. Te vagy álmodtad, vagy az átlagnál is korlátoltabb vagy.

Amire rögtön 2 ok is eszembe jut. (Vagy egy éretlen fiatal vagy, vagy egy kőkorszaki debil, aki táltot szájjal nézi, hogy hangot ad ki, ha két követ össze üt.

Magadban biztos tudod melyik tábort erősited.

Szóval élld ki magad máshol, nem szeretem mikor egy hülye, okoskodni próbál.

2015. jan. 13. 23:00
 2/7 anonim válasza:
Mondtam hogy IGEN elvonasi problema:D csak meg is indokoltam. De ember napi fuvezes az nagyon durva meg a hetente is. Ha ket-harom havonta eltolsz egyet az meg nem sulyos
2015. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az mi hogy " kulfoldon lakok, nincs ekezet" :D
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmében döntsd el hogy nem para hogy nincs elvagy nélküle is.. akkor minden jó lesz.:) meg foglald le magad..

Bless

2015. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsonak koszonom a normalis valaszt.

Az elozore meg csak annyit, h (kulfoldon lakok, angol laptopom van, a klaviaturan gyarilag nincsenek ekezetes betuk. Ezt jelenzi az a mondat. Nem fogom a karaktertablabol kimasolgatni, csak a te kedvedert, mert nem tudsz olvasni. Erdekes modon, ide talalt egy ertelmes ember is, aki a kerdesre adott valaszt, es nem csak a sajat fogyatekossagat reklamozza.

2015. jan. 20. 20:00
 6/7 anonim válasza:
Nem fogyatekossag:D a fuvezes ritkan nem artalmas ugy evente par alkalommal:D de napi szinten nagyon karos. Es de drogos vagy szerintem kezdj el leszokni mert nagy szakadek lesz beloled a vegere hogy ha igy folytatod. Kitartast!
2015. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 megadeth18 ***** válasza:
A napi szint tényleg nem egészséges. Heti egy-két cigi belefér, de a többi nap sportolj, vagy mással töltsd az idődet. A tenyérizzadás nem tudom miféle dolog, elvileg súlyos fizikai elvonási tüneteket nem okoz a kannabisz megvonása, bár lehet ezt mentális tényező váltja ki. Az is lehet, hogy csak a radiátor van nálad túl magas fokozaton, állítsd lejjebb, ha így találod.
2015. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!