Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásra tényleg rá...

A dohányzásra tényleg rá lehet szokni? Vagy maximum úgy mint pótcselekvésre? Én 1 évig csináltam társaságban és amikor vége lett a sulinak nem szívtam többé, mert nem érdekelt. Akkor én hogy hogy nem szoktam rá?

Figyelt kérdés

ez volt 10. ben. adig naponta 1-2 szél tuti elment, de amikor nem voltam velük nem cigiztem. aztán pár éve olvastam a neten a kretek cigarettáról, a DJARUM ról, azt kipróbáltam, és iszonyat jó volt. na ezt még élveztem is. azóta évente 1 doboz elmegy, de csak nyáron, és csak hangulatos kedvemben. sosem szoktam rá a cigarettára. nincs bennem kényszer, ha arról lenne szó hogy többé nem szívhatok egy szálat sem, mert valahogy betiltanák, akkor sem lenne semmi bajom.... Nos, akkor kérdem én, aki társaság kedvéért cigizett egy évig, és alkalmanként, hangulattól függően nyáron maximum egy doboz DJARUM cigarettát elszív, hogy:


Tényleg rá lehet szokni erre????


2015. febr. 3. 19:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah, és 26 éves vagyok, és bocsi az elgépelésekért, német kiosztású bill...:)
2015. febr. 3. 19:53
 2/11 anonim ***** válasza:

Kocabagós vagy.

Mi az a DJARUM? Hol lehet kapni?Dohányboltban?

2015. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jah és ezen kívül érdekes módon bizonyos tudatmódosító szerekre - gyógyszerek- is immunis vagyok, mint pl egyes altató szerek.... egyszerűen nem érzem meg őket. egy kisebb műtétem volt, és 3x annyit kaptam mint amennyi a testsúlyomnak megfelelő, mert nem tudtak elaltatni...
2015. febr. 3. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenki egyformán hajlamos a rászokásra. Ugyanúgy, ahogy sokan isznak alkoholt, de nem lesz mindenki alkoholfüggő. Úgy látszik, de szerencsés vagy és kevésbé hajlamos a rászokásra. De azért ne bízd el magad.
2015. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet koca " bagósnak" nevezni, de attól még nem vagyok függő :)
2015. febr. 3. 20:01
 6/11 A kérdező kommentje:
azért bízom el magam, mert pl a morfium nagyoin addiktiv drog, és volt egyszer egy gyulladt epe hólyag miatti hasnyálmirigy gyulladásom ahol nagyon sokat kaptam, és azt mondták hogy nehéz lesz utána, de azt sem éreztem meg....
2015. febr. 3. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Szegfűszeges cigaretta?

Milyen szarokat szivsz?

2015. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon különleges, kellemes aromájú, a 40 fokban iszonyat hangulatos :) csak sajnos 2000 ft egy doboz,de mivel évente egy megy el, - amúgy a tavalyiból még van 3 szál- így egyszer egy évben megéri. mellesleg meg is osztom a doboznyit a tesómmal, és egyes barátaimmal, szal nem tudom valójában mennyit szívok :D
2015. febr. 3. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, van aki kipróbálja és nem tudja abbahagyni és van aki úgy van vele mint te.
2015. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, rá lehet szokni. Különösen akkor, ha valaki egy feltételes reflexet alakít ki a dohányzás és valami más biológiai funkció között (pl. reggeli székletürítés). Vagy, ha valaki pontosan tudja érzékelni magán a nikotin okozta átmeneti agyi vérbőséget és az azzal járó agyi funkciók felerősödését. Később pedig a megvonási tünetek miatt akár fizikailag is függővé válhat. Te nyilván u.n. társasági dohányos voltál, aki csak a társaságba beilleszkedés miatt szív, de nyilván nem okozott semmi egyéb jó érzést.
2015. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!