Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizel, és ha igen akkor miért?

Cigizel, és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

Mennyi szálat naponta?

Vagy dobozzal?

Miért?

Flancból?


2010. febr. 12. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

IGEN!

7-8-at

mert szeretek

nem flancból


24L

2010. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi.-)
2010. febr. 12. 11:33
 3/18 anonim válasza:
100%
Most kb. 1hónapja nem dohányzom. Munkahelyi stressz miatt gyújtottam rá, nem flancból.
2010. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron szoktam le 12 év után. Az elején még kíváncsiságból, meg baráti társaságban szívtam, aztán úgy maradtam. Napi 1 doboz volt az átlag hosszú éveken át, aztán az utolsó fél évben megnőtt másfél dobozra.
2010. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
62%
8-10 szálat naponta, de ha otthon vagyok, akkor egyáltalán nem dohányzom, nem is hiányzik. Ha napokig nem megyek sehova, akkor sem hiányzik. Amint belépek egy kávézóba, és kihozzák a kávét, rögtön rá kell gyújtanom. És ha ideges vagyok, akkor is. Ez így megy 20 éve. Szerinted flancból?!
2010. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kb. 1 dobozzal naponta.

Elég stresszes az életem :(

2010. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2-5 szálat.


Mert jólesik.Már többször abbahagytam,egyszer fél,majd másfél évre.Akkor tudom abbahagyni,amikor akarom.


Flancból?Igen,azért kezdtem el.Mire rájöttem,hogy nem leszek tőle flancosabb,addigra már jólesett rágyújtani.

2010. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3-6 szál

Olyan dolgokat kellett átélnem 14-17 évesen amiket senkinek, még egy "felnőttnek" sem kívánnék. A cigi eleinte megnyugtatott (orvosi tény: szűkíti az artériákat, kevesebb vér jut az agyadba, csökkenti a stresszt, viszont később el is zárhatja azokat az artériákat...), ellazított, segített "elmenekülni" otthonról. Mostmár inkább a napi rutin része, nem nikotinhiány kérdése. Ilyenkor van egy csendes 5 percem, amikor kikapcsolhat az agyam.

2010. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1doboz kb. 2nap alatt fogy el. és azért dohányzok, mert szeretek dohányozni.

piros bondot szívok egyébként, már 8éve.

17évesen kezdtem

2010. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Először mert a haverok megkínáltak, vagányságból.

Kb. így ment:

- Szívj már egy slukkot!

- Na jó, adj egyet!


Következő:

- Kérsz egy szálat?

- Ha már adod, elfogadom.


Következő:

- Adsz egy szálat?

- Persze, már vettem magamnak is...


Én egy idő után már magamnak is vettem, mert meguntam hogy a haverokét szívom.


Ezek kívül rengetegszer válogattam, kerestem a legjobb dohánymárkákat, minőséget, volt hogy a fíling kedvéért sodortam is.


Egyszerűen mert relaxálás, megnyugvást hoz, és mert szeretem az érzést, mindent.


Egy dolgot nem szeretek, hogy le akarok szokni róla, és nem megy.


Kb. 4-5 szálat szívok el naponta.

2010. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!