Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez normális? :S miért van...

Ez normális? :S miért van ilyen érzésem? :O

Figyelt kérdés
valamelyik nap olyat álmondtam, hogy cigizzek és olyan érzés van bennem, hogy cigizzni akarok. most miért van ez?:S nem értem.:/
2010. febr. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Láttad a környezetedben, és kíváncsi lettél. Inkább ne szokj rá, nem sok értelme van, és rengetegbe kerül :S
2010. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Gondolom tini. Én is álmodtam tini koromban ilyesmit. Szerintem azért, mert a cigizés "vagány" dolognak számít és bár az eszemmel tudtam, hogy nem egészséges, de tudat alatt azt gondoltam ,hogy ha cigiznék, akkor jobban elfogadnának a többiek (akik szintén cigiznek). Ettől függetlenül soha nem gyújtottam rá és te se tedd! 30 éves vagyok.
2010. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én nem is szeretnék cigizni.:S és az előző nap mielőtt álmodtam volna pont az geyik oszt.társam mondta, hogy ő cigizett nyáron. lehet ezzért jött elő?:O
2010. febr. 13. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
én meg letettem a cigit és azóta másnaponta almodok arrol h cigizek és végig álmomban gyötör a buntudat h ragyujtottam és csak reggel esik le h csak álom volt:D
2010. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kizcar ***** válasza:
Én így kezdtem el haverral cigizni általános negyedikben. Egyszer úgy éjfél körül felkeltem és kitaláltam az éjjel közepén, hogy a következő naptól fogva cigizni kéne. Na akkor rá is szoktam a barátommal egyetemben. Azóta én leszoktam egy évre, de visszaszoktam. Azóta eltelt 9 év. Most 2 napja nem gyújtottam rá. Le akarok szokni. Remélem összejön.
2010. febr. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hajrá.(:
2010. febr. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!